| Zakres produkcji | linia produkcyjna |
|---|---|
| Długość rury | 6-12 m |
| Całkowita moc | 180 kW |
| Proces wytłaczania | Wytłaczanie wielowarstwowe |
| Szczegóły pakowania | Zgodnie z rzeczywistymi warunkami |
| Zastosowanie | Produkcja rur |
|---|---|
| Materiał | stali |
| Materiał izolacyjny | pianka poliuretanowa |
| System sterowania | Kontrola PLC |
| Max. Maks. working pressure ciśnienie robocze | 2,5 MPa |
| Zastosowanie | Produkcja rur |
|---|---|
| Materiał | stali |
| Materiał izolacyjny | pianka poliuretanowa |
| System sterowania | Kontrola PLC |
| Max. Maks. working pressure ciśnienie robocze | 2,5 MPa |
| Powierzchnia | Powłoka powłoka |
|---|---|
| Orzecznictwo | CE, ISO, RoHS |
| prędkość wyjściowa | 1-6 m/min |
| temperatury | 0-30 |
| Zasilanie | Brak niebezpiecznego obszaru |
| Powierzchnia | Powłoka powłoka |
|---|---|
| Orzecznictwo | CE, ISO, RoHS |
| prędkość wyjściowa | 1-6 m/min |
| temperatury | 0-30 |
| Zasilanie | Brak niebezpiecznego obszaru |
| Zastosowanie | Produkcja rur |
|---|---|
| Materiał | stali |
| Materiał izolacyjny | pianka poliuretanowa |
| System sterowania | Kontrola PLC |
| Max. Maks. working pressure ciśnienie robocze | 2,5 MPa |
| Packaging Details | wodden box |
|---|---|
| Delivery Time | 2 month |
| Zasady płatności | T/T |
| Supply Ability | 20 sets/years |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Rodzaj | Linia produkcyjna powłok |
|---|---|
| Kategoria produktu | Maszyna do wytwarzania przedizolowanych rur stalowych z pianą poliuretanową |
| Zalety | Jednoliczna i kontrolowana gęstość poliuretanu, bez pustych przestrzeni, szorstka powierzchnia dla w |
| Zastosowanie | Antykorozja, rurociąg z izolacji termicznej w dziedzinie ogrzewania, chłodzenia i transportu ropy na |
| Warunki | Nowy |
| Zdolność | 3-4Unit/h |
|---|---|
| Gęstość piankowania | 30-100mm |
| Poziom czyszczenia | Sa2,5 |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet |
| Czas dostawy | 60 DNI |
| Typ | Linia produkcyjna powlekania |
|---|---|
| Warstwa powłoki | Wewnętrzny Fbe i zewnętrzny 3lpe |
| Metoda sprayu | Pistolet natryskowy elektrostatyczny wysokiego napięcia |
| Aplikacje | Rurociągi dostarczające ropę naftową, gaz ziemny i wodę |
| Szczegóły pakowania | Folia drewniana/plastikowa |