| Rodzaj powłoki | 3-warstwowy polietylen (3LPE) |
|---|---|
| Kompatybilność materiałowa | Stalowe rury |
| Strzałowy | >2,5A |
| Typ połączenia | Spawalniczy |
| Pochodzenie | Chiny |
| Obsługa posprzedażna | Instalacja zagraniczna, bezpłatne wsparcie techniczne |
|---|---|
| Metoda cięcia | Obcinanie planetaryczne |
| Typ transmisji | Sztywny |
| Skomputeryzowany | Skomputeryzowany |
| Dostosowane | Dostosowane |
| Zakres produkcji | Średnica rury 110-600mm |
|---|---|
| Zakres średnic | 110-2000mm |
| Metoda kalibracji | Chłodzenie próżniowe i wodne |
| Metoda cięcia | Obcinanie planetaryczne |
| Władza | Strefa bez zagrożenia |
| Zastosowanie | do produkcji preizolowanych osłon rurowych |
|---|---|
| Średnica rury | Od 12mm do 2000mm |
| Kolor rur | Czarny + Żółty lub Niebieski |
| Proces wytłaczania | Wytłaczanie wielowarstwowe |
| Metoda cięcia | Cięcie planetarne |
| Wilgotność | 85% bez kondensacji |
|---|---|
| Surowce | Stalowa rura |
| Materiał izolacyjny | pianka poliuretanowa |
| System sterowania | PLC |
| Częstotliwość | 50 Hz/60 Hz |
| Automatyzacja | Automatyczne |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Zastosowanie | Produkcja wstępnie izolowana kurtka rurowa |
| Surowce | PE |
| Metoda cięcia | Bez pyłu cuting-planetarne |
| Metoda kalibracji | Chłodzenie próżniowe i wodne |
|---|---|
| Rodzaj produktu | Maszyna do formowania ekstruzyjnego |
| Rodzaj | Wytłaczarka do rur |
| Śruba | Pojedyncza śruba |
| Znak towarowy | HSD |
| Metoda kalibracji | Chłodzenie próżniowe i wodne |
|---|---|
| Metoda cięcia | Bez pyłu cuting-planetarne |
| Zastosowanie | Produkcja wstępnie izolowana kurtka rurowa |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet |
| Czas dostawy | 60 DNI |
| Warunki | Nowy |
|---|---|
| Specyfikacja | Dia. 1380-2000 mm |
| Śruba | Pojedyncza śruba |
| Kolor | czarny lub żółty |
| Średnica | 100-2000 mm |
| Warunki | Nowy |
|---|---|
| Specyfikacja | Dia. 1380-2000 mm |
| Śruba | Pojedyncza śruba |
| Możliwości wyjściowe | 250 kg |
| Automatyzacja | Automatyczne |