| Śruba nr | Pojedyncza śruba |
|---|---|
| surowiec | PE |
| Styl rury | Cienkościenna rura |
| Metoda kalibracji | Chłodzenie próżniowe i wodne |
| Szczegóły pakowania | PAKIET STANDARDOWY |
| Powłoka | malowanie proszkowe |
|---|---|
| Warstwa powłoki | Wewnętrzne malowanie cieczą Zewnętrzne 3lpe |
| Czysty poziom | > = SA2.5 |
| Aplikacje | Rurociągi dostarczające ropę naftową, gaz ziemny i wodę |
| Szczegóły pakowania | Folia drewniana/plastikowa |
| Warstwa powłoki | Wewnętrzne malowanie cieczą Zewnętrzne 3lpe |
|---|---|
| Metoda sprayu | Pistolet natryskowy elektrostatyczny wysokiego napięcia |
| Aplikacje | Rurociągi dostarczające ropę naftową, gaz ziemny i wodę |
| Metoda ogrzewania | System ogrzewania o średnich częstotliwości |
| Szczegóły pakowania | Folia drewniana/plastikowa |
| Zakres średnic rur | 20-1200mm |
|---|---|
| Rodzaj produktu | Linia do produkcji rur |
| Glowny material | PCV, PE, PP, PPR |
| Model | SJZ80/156 |
| System sterowania | Kontrola PLC |
| Cutting Method | Planeatry Cutting |
|---|---|
| Transmission Type | Rigid |
| Main Material | PVC, PE, PP, PPR |
| Power Supply | 380V/50Hz |
| Product Type | Pipe Production Line |
| Materiał rury | Stal/HDPE |
|---|---|
| Rurociąg | Wstępne |
| Prędkość | 1 m-3 m/min |
| Rodzaj produktu | Linia do produkcji rur |
| Proces wytłaczania | Wytłaczanie wielowarstwowe |
| Materiał warstwy izolacyjnej | spienianie PU |
|---|---|
| Metoda kalibracji | Chłodzenie próżniowe i wodne |
| Powłoka | Malowanie proszkowe |
| Rozmiar | Możliwość dostosowania |
| Nazwa produktu | Linia produkcyjna preizolowanych rur |
| Condition | New |
|---|---|
| Usługa posprzedażna | 1 rok |
| Customized | Customized |
| Name | Polyurethane Foaming Pert Insulation Pipe product line |
| Użycie | Dystrykt zaopatrzenie w ciepło/chłód |
| Obróbka powierzchni rur | Nie mniej niż SA2.5 |
|---|---|
| Grubość PE | 2-3 mm |
| Grubość fbe | 200-800um |
| Tworzywo | HDPE, klej, proszek epoksydowy |
| Szczegóły pakowania | Folia z tworzywa sztucznego i drewniana paleta |
| Podłoże | stal |
|---|---|
| Obróbka powierzchni rur | Nie mniej niż SA2.5 |
| Grubość PE | 2-3 mm |
| Tworzywo | HDPE, klej, proszek epoksydowy |
| Szczegóły pakowania | Folia z tworzywa sztucznego i drewniana paleta |