| Zastosowanie | Wytłaczanie arkuszy / płyt |
|---|---|
| Gęstość arkusza | 0,2-2 mm |
| Certyfikacja produktu | ISO9001 |
| Kolor produktu | Zindywidualizowane |
| Materiał produktu | PEPP |
| Długość produktu | Zindywidualizowane |
|---|---|
| Metoda chłodzenia | Chłodzenie powietrzem/wodą |
| Pojemność | 100 kg/h - 1000 kg/h |
| Materiał | PE/PP |
| wytłaczarka | Wytłaczarka jednoślimakowa |
| HS Code | 3921909090 |
|---|---|
| Production Capacity | 5 tons/Day |
| Pakiet transportowy | Mszył i karton |
| Specification | Diameter from 2.5mm-4.0mm |
| Szczegóły pakowania | Mszył i karton |
| HS Code | 3921909090 |
|---|---|
| Transport Package | Mandrel and Carton |
| Specyfikacja | Średnica od 2,5 mm-4,0 mm |
| Rod Dia. | 3.5-4mm |
| Kolor | Biały, czarny i wykonany przez purpanę |
| Pojemność | 160-200kg/godz |
|---|---|
| Surowiec | Polietylen (PE) |
| Funkcjonować | taśmy antykorozyjne |
| Linia produktów | Maszyna do produkcji taśm antykorozyjnych nakładanych na zimno |
| Grubość taśmy oparta | 0,2-1 mm |
| Lokalizacja | W pomieszczeniach |
|---|---|
| temperatury | 0-30 ℃ |
| Woda chłodząca | ≤15 ℃, 0,15-0,2 MPa, 0,5 m³/min |
| Powierzchnia warsztatu | Długość 120 metrów, szerokość nie mniejsza niż 24 metry |
| Specyfikacja systemu transmisji | Długość 3 m szerokość 0,85 m |
| Powłoka | Proszek FBE |
|---|---|
| Grubość PE | 2-3 mm |
| Strzałowy | >2,5A |
| Pakiet Transportowy | Folia z tworzywa sztucznego i drewniana paleta |
| Specyfikacja | EN253, EN448, EN728, ISO1133, ISO8501-1 |
| Structure | PE Backing+Adhesive |
|---|---|
| Base Material | PE |
| Wielkość | niestandardowe |
| Application | Pipeline Field Joint Protection |
| Heat Resistance | Normal Temperature |
| Heat Resistance | Normal Temperature |
|---|---|
| Materiał podstawowy | PE |
| Application | Pipeline Field Joint Protection |
| Trademark | Huashida |
| Transport Package | Standard Package |
| Structure | PE Backing+Adhesive |
|---|---|
| Application | Pipeline Field Joint Protection |
| Pakiet transportowy | Standardowy pakiet |
| Heat Resistance | Normal Temperature |
| Size | Customized |