| Typ | Wytłaczarka do rur |
|---|---|
| Plastik przetworzony | PE |
| Tryb karmienia | Jeden kanał |
| Typ produktu | Maszyna do formowania ekstruzyjnego |
| Struktura montażu | Oddzielna wytłaczarka typu |
| Model | 1000mm |
|---|---|
| Product Type | PE Board |
| Board Layers | Multilayer |
| Screw | Single-screw |
| Automation | Automatic |
| Model NO. | 1000mm |
|---|---|
| Product Type | PE Board |
| Board Layers | Multilayer |
| Screw Type | Single-screw |
| Automation | Automatic |
| Production Capacity | 100-150m/h |
|---|---|
| Extruder | Single Screw Extruder |
| Pipe Diameter Range | Φ60-Φ1420mm |
| 3PE Anti-Corrosion Coating Machine,Epoxy Powder Spraying Machines,Environmentally-friendly | 2sets |
| Materials | Epoxy Powder |
| Packaging Details | Packing according to Machine |
|---|---|
| Delivery Time | come to an agreement in respect of the delivery time |
| Zasady płatności | T/T |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Nazwa handlowa | Huashida |
| Coating Thickness | 50-100mm |
|---|---|
| Capability | 3-4unit/H |
| Voltage | 220V/380V |
| Medium Temperature | ≤120°C (incidental Peak Value <140°C) |
| Spiral Conveyor Line | Solid Tire |
| typ | Wytłaczarka arkuszowa |
|---|---|
| Typ produktu | Maszyna do formowania ekstruzyjnego |
| Tryb karmienia | Jeden kanał |
| Struktura montażu | Oddzielna wytłaczarka typu |
| Śruba | Jednopis |
| Przygotowanie powierzchni rur | Śrutowanie |
|---|---|
| Powierzchnia | ≥SA2,5 |
| Stan | Nowy |
| system sterowania | PLC |
| Tworzywo | Epoksyd |
| Obsługa powierzchni | Chrom |
|---|---|
| Zastosowanie | Złącze antykorozyjne rurociągu |
| Gęstość | 2,0/2,5/3,5 mm |
| Pakiet transportowy | Standardowy pakiet |
| Połączenie | Spawalniczy |
| Grubość powłoki | 1,8-2,7 mm |
|---|---|
| System sterowania | Kontrola PLC |
| Długość rury | 1-3m |
| Rodzaj powłoki | 3LPE (trójwarstwowy polietylen) |
| Zakres średnic rur | Φ219-Φ1420 mm |