| Automatyzacja | Automatyczny |
|---|---|
| Skomputeryzowany | Skomputeryzowany |
| Wydechowy | Wydechowy |
| Metoda cięcia | Bezpyłowe cięcie planetarne |
| Automatyzacja | Automatyczny |
|---|---|
| Metoda cięcia | Bezpyłowe cięcie planetarne |
| system sterowania | Siemensa |
| Producent | Qingdao Huashida Machinery Co., Ltd |
| Powłoka | Proszek FBE |
|---|---|
| Strzałowy | >2,5A |
| Grubość PE | 2-3 mm |
| Przygotowanie powierzchni rur | Śrutowanie |
| Czysty poziom | ≥2,5 |
|---|---|
| Stan | Nowy |
| Gwarancja | 1 rok |
| Aplikacja | Ropa naftowa, gaz ziemny, rurociągi wodociągowe |
| Powłoka | Proszek FBE |
|---|---|
| Grubość PE | 2-3 mm |
| Strzałowy | >2,5A |
| Pakiet Transportowy | Folia z tworzywa sztucznego i drewniana paleta |
| Powłoka | Proszek FBE |
|---|---|
| Grubość PE | 2-3 mm |
| Strzałowy | >2,5A |
| Pakiet Transportowy | Folia z tworzywa sztucznego i drewniana paleta |
| Dia. | 48-3000 mm |
|---|---|
| Grubość PE | 2-3 mm |
| Aplikacja | 3PE 2PE FBE Coating antykorozja |
| Specyfikacja | EN253, EN448, EN728, ISO1133, ISO8501-1 |
| Dia. | 48-3000 mm |
|---|---|
| Grubość PE | 2-3 mm |
| Aplikacja | 3PE 2PE FBE Coating antykorozja |
| Specyfikacja | EN253, EN448, EN728, ISO1133, ISO8501-1 |