| wytrzymałość na ścinanie | ≥120 N/cm |
|---|---|
| Gęstość właściwa | 0,935-0,96 r/cm 3 |
| wytrzymałość na rozciąganie | 20 MPa |
| Wydłużenie przy zerwaniu | 350% |
| Czas dostawy | 10 dni robocze |
| Specyfikacja | PE-910 |
|---|---|
| Główna wytłaczarka | 130 |
| Średnica rury (mm) | 1160 mm |
| Pojemność (kg/godz.) | 600 kg/h |
| Szczegóły pakowania | Zgodnie z rzeczywistymi warunkami |
| Zastosowanie | Złącze spiralnej rury falistej wzmocnionej metalem |
|---|---|
| Materiał | Plastikowe |
| Materiał taśmy elektrooporowej | Siatka PE i metalowa |
| szerokość arkusza | 200mm-2000mm |
| Gęstość arkusza | 0,1 mm-30 mm |
| wytrzymałość na ścinanie | ≥110 N/cm |
|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie | 30MPA |
| Atrakcja | Złącza rurowe przedizolacyjne |
| Szczegóły pakowania | 6000 sztuk / dzień |
| Czas dostawy | 10 dni roboczych |
| Typ produktu | Arkusz PVC /PE /PP /ABS /PP /PS |
|---|---|
| Warstwy deski | Arkusz pojedynczy i wielowarstwowy |
| Grubość produktu | 0,1-30 mm |
| Stan | Nowy |
| Szerokość produktu | Maksymalnie 3000 mm |
| system sterowania | PLC |
|---|---|
| Przygotowanie powierzchni rur | Śrutowanie |
| Metoda ogrzewania | Ogrzewanie indukcyjne |
| Struktura powłoki | Fbe, 2lpe, 3lpe |
| Orzecznictwo | CE, ISO, RoHS, REACH |
| Średnica | 2500 mm |
|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie | 10 MPa |
| Temperatura pracy | -55°C do 125°C |
| Kształt przekroju | Okólnik |
| Grubość kleju | 0,8-2,0 mm |
| Grubość rękawa | 0,5-3 mm |
|---|---|
| UŻYTKOWANIE | Antykorozja i naprawa |
| Rodzaj produktu | Zarząd PE |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet |
| Czas dostawy | 60 DNI |
| Typ spawania ze stali nierdzewnej | PE/PP/PS/HIPS/ABS/PVC |
|---|---|
| Zastosowanie | Być karmione ręcznym spawaczem |
| Typ rdzenia spawania | Plastikowe |
| Średnica | 4,0 mm |
| Szczegóły pakowania | Mszył i karton |
| Heat Resistance | Normal Temperature |
|---|---|
| Structure | PE Backing+Adhesive |
| Wielkość | niestandardowe |
| Transport Package | Standard Package |
| Materiał podstawowy | PE |