| Śruba | Jednopis |
|---|---|
| Typ produktu | Rura z tworzywa sztucznego |
| Używać dla | Centralne ogrzewanie, przekładnia oleju i gazu chłodzącego |
| Metoda cięcia | Cut bez wiórów |
| Szczegóły pakowania | Pakiet Standardowy |
| Typ produktu | Rura z tworzywa sztucznego |
|---|---|
| Plastik przetworzony | PE |
| Aplikacja | do produkcji wstępnie izolowanej kurtki rurowej |
| Używać dla | Centralne ogrzewanie, przekładnia oleju i gazu chłodzącego |
| Szczegóły pakowania | Pakiet Standardowy |
| Stan | Nowy |
|---|---|
| surowiec | PE |
| Aplikacja | Produkcja preizolowanej osłony rurowej |
| Szczegóły pakowania | PAKIET STANDARDOWY |
| Czas dostawy | 60 DNI |
| Materiał produktu | HDPE |
|---|---|
| Aplikacja | Produkcja preizolowanej osłony rurowej |
| Producent | Qingdao Huashida Machinery Co., Ltd |
| Dostosowane | Dostosowane |
| Wydechowy | Wydechowy |
| Application | for Producing Pre-Insulated Pipe Jacket |
|---|---|
| Humidity | 85% without condensation |
| Main Extruder | Sj-90/33,Sj-120/33,Sj-150/33 |
| Diameter Range | 110-2000mm |
| Extrusion Process | Multi-Layer Extrusion |
| Przetworzone tworzywo sztuczne | PE |
|---|---|
| Tryb karmienia | Automatyczne podawanie próżniowe |
| Śruba | Jednopis |
| Typ produktu | Maszyna do formowania ekstruzyjnego |
| Struktura montażu | Wytłaczarka typu integralnego |
| After-sales Service | After-sales Service |
|---|---|
| Zastosowanie | Produkcja wstępnie izolowana kurtka rurowa |
| Raw Material | PE |
| Szczegóły pakowania | Pakiet standardowy |
| Delivery Time | 60 Days |
| Raw Materials | PE80, PE100 |
|---|---|
| Calibration Method | Vacuum |
| Application | Produce Water-Supply Gas-Supply Pressure Pipe |
| Pipe diameter specification | 20-2200mm |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet eksportowy |
| Surowy materiał | PE80, PE100 |
|---|---|
| Metoda kalibracji | Próżnia |
| Zastosowanie | Wyprodukuj rurę ciśnieniową z gazem podmiejski |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet eksportowy |
| Czas dostawy | 60 DNI |
| Stopień obróbki powierzchni | ≥SA2,5 |
|---|---|
| Średnica rury | 110-2200 mm |
| Pojemność | 160-200kg/godz |
| Materiał rurociągu | HDPE |
| Całkowita moc | 200KW |