| Metoda cięcia | Bezpyłowe cięcie planetarne |
|---|---|
| system sterowania | Siemensa |
| Rodzaj materiału | Rura stalowa, pianka poliuretanowa, rura zewnętrzna HDPE |
| Tryb karmienia | Automatyczne podawanie próżniowe |
| Nazwa produktu | Linia produkcyjna preizolowanych rur |
| surowiec | HDPE |
|---|---|
| Użyj dla | Centralne ogrzewanie, przekładnia oleju i gazu chłodzącego |
| Metoda cięcia | Cut bez wiórów |
| Metoda kalibracji | Kalibracja próżniowa i chłodzenie rozpylania wody |
| Szczegóły pakowania | PAKIET STANDARDOWY |
| Wymiar | 26000*16000*5000 |
|---|---|
| Materiał | HDPE |
| Zainstalowana moc | 380V 50Hz |
| Zakres rur | Zakres rur |
| Moc silnika | 90kW 55kW |
| Zakres średnic rur | 20mm-1200mm |
|---|---|
| Miejsce | W pomieszczeniach |
| Główna wytłaczarka | 90 |
| Materiał izolacyjny | pianka poliuretanowa |
| Urządzenie tnące | PRZECINARKA PLANETARNA |
| Metoda podgrzewania | Ogrzewanie elektryczne |
|---|---|
| Zakres długości rur | 6m - 12m |
| Zapakowane | Film |
| Zakres produkcji | linia produkcyjna |
| Miejsce | W pomieszczeniach |
| Orzecznictwo | CE, ISO9001:2008 |
|---|---|
| Skomputeryzowany | Skomputeryzowany |
| Aplikacja | Rura doprowadzająca gaz |
| Długość | 36 m, 52 m, 72 m |
| Średnica | 20-110, 75-250, 355-630 |
| Orzecznictwo | CE, ISO9001:2008 |
|---|---|
| Skomputeryzowany | Skomputeryzowany |
| Aplikacja | Rura doprowadzająca gaz |
| Długość | 36 m, 52 m, 72 m |
| Średnica | 20-110, 75-250, 355-630 |
| Śruba nr | Pojedyncza śruba |
|---|---|
| Stosowanie | Rura zaopatrzenia w gaz / wodę |
| Zdolność wytłaczania | 1000 (kg/h) |
| Całkowita moc instalacji | 500 kW |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet na eksport |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
|---|---|
| Materiał | HDPE |
| Zastosowanie | Kanalizacja i drenaż w gminie |
| Automatyzacja | Automatyczne |
| Komputeryzacja | Komputeryzowane |
| Orzecznictwo | CE, ISO9001:2008 |
|---|---|
| Skomputeryzowany | Skomputeryzowany |
| Aplikacja | Rura doprowadzająca gaz |
| Długość | 36 m, 52 m, 72 m |
| Szczegóły pakowania | Pakiet Standardowy |