| Specyfikacja | PE-910 |
|---|---|
| Główna wytłaczarka | 130 |
| Średnica rury (mm) | 1160 mm |
| Pojemność (kg/godz.) | 600 kg/godz |
| Szczegóły pakowania | Zgodnie z rzeczywistymi warunkami |
| Obsługa posprzedażna | Instalacja zagraniczna, bezpłatne wsparcie techniczne |
|---|---|
| Metoda cięcia | Obcinanie planetaryczne |
| Typ transmisji | Sztywny |
| Skomputeryzowany | Skomputeryzowany |
| Dostosowane | Dostosowane |
| Śruba nr | Pojedyncza śruba |
|---|---|
| surowiec | PE |
| Styl rury | Cienkościenna rura |
| Metoda kalibracji | Chłodzenie próżniowe i wodne |
| Szczegóły pakowania | PAKIET STANDARDOWY |
| Śruba nr | Pojedyncza śruba |
|---|---|
| surowiec | PE |
| Styl rury | Cienkościenna rura |
| Metoda kalibracji | Chłodzenie próżniowe i wodne |
| Szczegóły pakowania | PAKIET STANDARDOWY |
| Tworzywo | PP/HDPE |
|---|---|
| Maksymalna prędkość | 6 m/min, 1,2 m/min |
| Pole | Drenaż/zaopatrzenie w wodę/wyładowanie ścieków/rolnictwo |
| Maksymalne wyjście | 1000 kg/godz |
| Szczegóły pakowania | Standardowe opakowanie |
| Product Category | Corrugated Pipe Production Line |
|---|---|
| Warranty | 12 Months |
| Product Name | HDPE Plastic Hollow Wall Spiral Pipe Extrusion Line |
| High Stiffness | Yes |
| Economical Construction | Yes |
| Przetworzone tworzywo sztuczne | PE |
|---|---|
| Śruba | Pojedyncza śruba |
| Struktura montażu | Oddzielny typ wytłaczarki |
| Wymiar | 24m*4M*4M |
| Szczegóły pakowania | PAKIET STANDARDOWY |
| Materiał warstwy izolacyjnej | spienianie PU |
|---|---|
| Metoda kalibracji | Chłodzenie próżniowe i wodne |
| Powłoka | Malowanie proszkowe |
| Rozmiar | Możliwość dostosowania |
| Nazwa produktu | Linia produkcyjna preizolowanych rur |
| Śruba | Pojedyncza śruba |
|---|---|
| Średnica rury | 110-2200 mm lub dostosowane |
| surowiec | HDPE |
| Metoda kalibracji | Kalibracja próżniowa i chłodzenie rozpylania wody |
| Szczegóły pakowania | PAKIET STANDARDOWY |
| Średnica rury | 200-3000 mm |
|---|---|
| Zastosowanie | Rura kanalizacyjna, rura wodna burzowa |
| napięcie | 380V.50Hz |
| Metoda chłodzenia | Chłodzenie wodne |
| Rodzaj | Maszyna pozioma i maszyna pionowa |