| Przetworzone tworzywo sztuczne | PE |
|---|---|
| Typ | Wytłaczarka do rur |
| Tryb karmienia | Wiele kanałów |
| Śruba | Jednopis |
| Automatyzacja | Automatyczny |
| Stosowanie | Rura zaopatrzenia w gaz / wodę |
|---|---|
| Personalizacja | Możliwość dostosowania |
| Metoda kalibracji | kalibracja akustyczna |
| Całkowita moc instalacji | 500 kW |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet na eksport |
| Stosowanie | Rura zaopatrzenia w gaz / wodę |
|---|---|
| Zdolność wytłaczania | 1000 (kg/h) |
| Średnica rury | 20-2200 mm |
| Metoda kalibracji | Próżnia |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet na eksport |
| Automatyzacja | Automatyczny |
|---|---|
| Skomputeryzowany | Skomputeryzowany |
| Wydechowy | Wydechowy |
| Metoda cięcia | Bezpyłowe cięcie planetarne |
| Rodzaj materiału | Rura stalowa, pianka poliuretanowa, rura zewnętrzna HDPE |
| Specyfikacja | 110-2200 mm |
|---|---|
| Automatyzacja | Automatyczne |
| Komputeryzowane | Komputeryzowane |
| Znak towarowy | HUASHIDA |
| Metoda cięcia | Bez pyłu cuting-planetarne |
| Surowiec | PE |
|---|---|
| Aplikacja | Produkcja wstępnie izolowana kurtka rurowa |
| Metoda cięcia | Bez pyłu cuting-planetarne |
| Metoda kalibracji | Chłodzenie próżniowe i wodne |
| Szczegóły pakowania | Pakiet Standardowy |
| Stosowanie | Rura zaopatrzenia w gaz / wodę |
|---|---|
| Zdolność wytłaczania | 1000 (kg/h) |
| Średnica rury | 20-2200 mm |
| Metoda kalibracji | Próżnia |
| Czas dostawy | 90 dni |
| Średnica rury | PE |
|---|---|
| Nr śruby | Pojedyncza śruba |
| Metoda kalibracji | Chłodzenie próżniowe i wodne |
| Chłodzenie próżniowe i wodne | Cięcie planetarne |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Aplikacja | Produkcja wstępnie izolowana kurtka rurowa |
|---|---|
| Metoda cięcia | Bez pyłu cuting-planetarne |
| Śruba nr | Jednopis |
| Skomputeryzowany | Skomputeryzowany |
| Usługa po sprzedaży | Usługa techniczna bezpłatna, szkolenie pracowników |
| Aplikacja | Produkcja wstępnie izolowana kurtka rurowa |
|---|---|
| Metoda cięcia | Bez pyłu cuting-planetarne |
| Śruba nr | Jednopis |
| Skomputeryzowany | Skomputeryzowany |
| Usługa po sprzedaży | Usługa techniczna bezpłatna, szkolenie pracowników |