| Metoda kalibracji | Chłodzenie próżniowe i wodne |
|---|---|
| Obsługa posprzedażna | Instalacja zagraniczna, bezpłatne wsparcie techniczne |
| Kod HS | 8477209000 |
| Szczegóły pakowania | PAKIET STANDARDOWY |
| Czas dostawy | 60 DNI |
| niestandardowe | niestandardowe |
|---|---|
| Materiał rury | Hdpe, |
| Komputeryzowane | Komputeryzowane |
| Pakiet transportowy | Standardowy pakiet |
| Nr śruby | Pojedyncza śruba |
| niestandardowe | niestandardowe |
|---|---|
| Materiał rury | Hdpe, |
| Komputeryzowane | Komputeryzowane |
| Pakiet transportowy | Standardowy pakiet |
| Nr śruby | Pojedyncza śruba |
| Szczegóły pakowania | Zgodnie z rzeczywistymi warunkami |
|---|---|
| Czas dostawy | 2 miesiące |
| Zasady płatności | T/T |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Nazwa handlowa | Huashida |
| wytłaczarka | HSD-120x38 |
|---|---|
| Zużycie wody chłodzącej | 10m3/godz |
| Pojemność produkcyjna | 1000m/godz |
| Materiał wału | 40Cr |
| Szczegóły pakowania | Zgodnie z rzeczywistymi warunkami |
| Obsługa posprzedażna | Instalacja zagraniczna, bezpłatne wsparcie techniczne |
|---|---|
| Metoda cięcia | Obcinanie planetaryczne |
| Typ transmisji | Sztywny |
| Skomputeryzowany | Skomputeryzowany |
| Dostosowane | Dostosowane |
| Zasilanie | 380 V/50 Hz |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Metoda ogrzewania | Ogrzewanie elektryczne |
| Materiał izolacyjny | pianka poliuretanowa |
| Długość rury | 6 metrów |
| Obsługa posprzedażna | Usługa techniczna bezpłatna, szkolenie pracowników |
|---|---|
| Metoda cięcia | Bez pyłu cuting-planetarne |
| Typ transmisji | Sztywny |
| Skomputeryzowany | Skomputeryzowany |
| dostosowane | dostosowane |
| Pojemność produkcyjna | 1000m/godz |
|---|---|
| Długość rury | 6m-12m |
| Grubość izolacji | 20mm-100mm |
| Zasilanie | 380 V/50 Hz |
| Model | PIP-1000 |
| Materiał rury | HDPE/stal |
|---|---|
| Zużycie wody chłodzącej | 10m3/godz |
| Zakres średnic rur | 50mm-200mm |
| Całkowita moc | 200 kW |
| Model | ABC-123 |