| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet |
|---|---|
| Czas dostawy | 5-8 tygodni |
| Zasady płatności | L/C, D/A, D/P, T/T |
| Możliwość Supply | 50 sztuk/miesiąc |
| Miejsce pochodzenia | Qingdao |
| Automatyzacja | Automatyczne |
|---|---|
| niestandardowe | niestandardowe |
| Usługa posprzedażna | Usługa techniczna bezpłatna, szkolenie pracowników |
| Konsumpcja wody | 1,0m³/min |
| Zainstalowana moc | 230KW |
| Obsługa posprzedażna | Usługa techniczna bezpłatna, szkolenie pracowników |
|---|---|
| Metoda cięcia | Bez pyłu cuting-planetarne |
| Typ transmisji | Sztywny |
| Skomputeryzowany | Skomputeryzowany |
| dostosowane | dostosowane |
| Całkowita moc | 150KW |
|---|---|
| Pojemność produkcyjna | 1000 metrów na godzinę |
| Materiał izolacyjny | pianka poliuretanowa |
| Zakres średnic rur | 20mm - 200mm |
| Zakres długości rur | 6m - 12m |
| Surowce | PE |
|---|---|
| Customized | Customized |
| Metoda kalibracji | Chłodzenie próżniowe i wodne |
| Packaging Details | Standard Package |
| Delivery Time | 60days |
| Kolor | Możliwość dostosowania |
|---|---|
| Kluczowe słowa | Maszyna do produkcji płaskich rur falistych PE |
| Metoda ogrzewania | Ogrzewanie elektryczne |
| Pojemność produkcyjna | 100-1000kg/godz |
| Metoda chłodzenia | Chłodzenie wodne |
| Specyfikacja | PE-910 |
|---|---|
| Główna wytłaczarka | 130 |
| Średnica rury (mm) | 1160 mm |
| Pojemność (kg/godz.) | 600 kg/h |
| Szczegóły pakowania | Zgodnie z rzeczywistymi warunkami |
| Szczegóły pakowania | standardowe opakowanie |
|---|---|
| Czas dostawy | 90 dni |
| Zasady płatności | T/T |
| Możliwość Supply | 100 zestawów rocznie |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Szczegóły pakowania | Zgodnie z rzeczywistymi warunkami |
|---|---|
| Czas dostawy | 2 miesiące |
| Zasady płatności | T/T |
| Możliwość Supply | 20 zestawów rocznie |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |