| Linia produkcyjna rur spiralnych z tworzywa sztucznego (średnica 300 mm-1200 mm) | 230KW |
|---|---|
| Materiał | HDPE |
| Kolor rur | Czarny + Żółty lub Niebieski |
| Użycie | do dostarczania ścieków |
| Pojemność produktu | 320-600 |
| wytłaczarka | HSD-120x38 |
|---|---|
| Surowce | PE |
| PLC | Siemensa |
| Metoda podgrzewania | Ogrzewanie elektryczne |
| Zakres długości rur | 6m - 12m |
| Szczegóły pakowania | Na zamówienie |
|---|---|
| Czas dostawy | 70-90 dni |
| Zasady płatności | L/C, T/T |
| Możliwość Supply | 50 zestawów / rok |
| Miejsce pochodzenia | Qingdao, Huashida |
| Obsługa posprzedażna | Instalacja zagraniczna, bezpłatne wsparcie techniczne |
|---|---|
| Metoda cięcia | Obcinanie planetaryczne |
| Typ transmisji | Sztywny |
| Skomputeryzowany | Skomputeryzowany |
| Dostosowane | Dostosowane |
| Ocena automatyczna | Automatyczny |
|---|---|
| Śruba nr | Pojedyncza śruba |
| Tworzywo | PP/HDPE |
| Pole | Drenaż/zaopatrzenie w wodę/wyładowanie ścieków/rolnictwo |
| Czas dostawy | 60 DNI |
| Model nr. | 200-600mm |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Materiał | PP/PE |
| Nr śruby | Pojedyncza śruba |
| HDPE | 600 kg/godz |
| Śruba nr | Pojedyncza śruba |
|---|---|
| Zdolność wytłaczania | 1000 (kg/h) |
| Całkowita moc instalacji | 500 kW |
| Metoda kalibracji | Próżnia |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet na eksport |
| Śruba nr | Pojedyncza śruba |
|---|---|
| Zdolność wytłaczania | 1000 (kg/h) |
| Całkowita moc instalacji | 500 kW |
| Metoda kalibracji | Próżnia |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet na eksport |
| Specyfikacja | PE-960 |
|---|---|
| Główna wytłaczarka | 150 |
| Średnica rury (mm) | 960 |
| Pojemność (kg/godz.) | 800kg/godz |
| Szczegóły pakowania | Zgodnie z rzeczywistymi warunkami |
| Zapakowane | Film |
|---|---|
| Miejsce | W pomieszczeniach |
| Metoda kalibracji | Kalibracja próżni |
| Zakres średnic rur | φ20-φ1200mm |
| Użycie | Rurociąg dostaw wody/gazu/oleju |