| Część 1 | Podstawowa linia wytłaczania filmu |
|---|---|
| Część 2 | Linia powlekania kleju (EVA) |
| niestandardowe | niestandardowe |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet |
| Czas dostawy | 60 DNI |
| Część 1 | Podstawowa linia wytłaczania filmu |
|---|---|
| Część 2 | Linia powlekania kleju (EVA) |
| Część3 | Trzy warstwowe włókno wzmocnione kurczeniem się rękaw |
| Kod Hs | 847710900 |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet |
| Powłoka | Proszek FBE |
|---|---|
| Grubość PE | 2-3 mm |
| Strzałowy | >2,5A |
| Pakiet Transportowy | Folia z tworzywa sztucznego i drewniana paleta |
| Specyfikacja | EN253, EN448, EN728, ISO1133, ISO8501-1 |
| Powłoka | Proszek FBE |
|---|---|
| Strzałowy | >2,5A |
| Grubość PE | 2-3 mm |
| Przygotowanie powierzchni rur | Śrutowanie |
| Standard | ASTM, GB, DIN |
| Model nr. | Model 120 |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Automatyczna ocena | Automatyczne |
| niestandardowe | niestandardowe |
| Struktura | poziomy |
| Całkowita moc | 400 kW |
|---|---|
| Szybkość wytłaczania | 05.-5 |
| Wydajność kg/godz | 600 240 |
| Wymiar (m) | 32*16*6,0 |
| Szczegóły pakowania | Na zamówienie |
| Automatyzacja | Automatyzacja |
|---|---|
| Śruba nr | Pojedyncza śruba |
| Dostosowane | Dostosowane |
| HDPE | 600 kg/h |
| Maksymalna prędkość | 6 m/min, 1,2 m/min |
| Obsługa powierzchni | Chrom |
|---|---|
| Zastosowanie | Złącze antykorozyjne rurociągu |
| Gęstość | 2,0/2,5/3,5 mm |
| Pakiet transportowy | Standardowy pakiet |
| Połączenie | Spawalniczy |
| Specyfikacja | 2,5 mm do 4 mm |
|---|---|
| Zdolność produkcyjna | 5 ton/dzień |
| Pakiet Transportowy | Pakiet Standardowy |
| Kod Hs | 39169090 |
| Zasady płatności | Western Union, T/T, D/P. |
| Powłoka | Proszek FBE |
|---|---|
| Grubość PE | 2-3 mm |
| Strzałowy | >2,5A |
| Pakiet Transportowy | Folia z tworzywa sztucznego i drewniana paleta |
| Specyfikacja | EN253, EN448, EN728, ISO1133, ISO8501-1 |