| Tworzywo | HDPE |
|---|---|
| Połączenie | spawanie |
| dla rur | 200-2200 mm |
| Stosowanie | Wstępnie izolowane połączenia rurociągowe |
| Aplikacje | Zamknięcie połączenia rurociągu HDPE |
| Rodzaj | ściana konstrukcji |
|---|---|
| Produkcja | 10-50kg lub 100kg |
| Typ przetwarzania | Maszyna do wytłaczania, sprzęt do wytłaczania |
| Kolor | Możliwość dostosowania |
| Wspólny | Wodoszczelny/odporny na glebę |
| modelka | SBJZ-1500 |
|---|---|
| Szerokość | 1350 |
| Grubość (mm) | 1-10 |
| Metoda wprowadzenia | 0,5-10 |
| Wydajność (kg/h) | 150-450 |
| Zastosowanie | 3PE 2PE FBE Coating antykorozja |
|---|---|
| Obróbka powierzchni rur | Nie mniej niż SA2.5 |
| podłoże | stali |
| Szczegóły pakowania | Folia z tworzywa sztucznego i drewniana paleta |
| Czas dostawy | 60 DNI |
| Warstwy deski | Wielowarstwowy |
|---|---|
| Automatyzacja | Automatyczny |
| Orzecznictwo | ISO9001:2008 |
| Grubość taśmy oparta | 0,2-1 mm |
| Grubość powłoki klejowej | 0,1-0,5 mm |
| Grubość PE | 2-3 mm |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Grubość fbe | 200-800um |
| Szczegóły pakowania | Folia z tworzywa sztucznego i drewniana paleta |
| Czas dostawy | 60 DNI |
| Warstwy deski | Wielowarstwowy |
|---|---|
| Automatyzacja | Automatyczny |
| Orzecznictwo | ISO9001:2008 |
| Grubość taśmy oparta | 0,2-1 mm |
| Grubość powłoki klejowej | 0,1-0,5 mm |
| Warstwy deski | Wielowarstwowy |
|---|---|
| Automatyzacja | Automatyczny |
| Orzecznictwo | ISO9001:2008 |
| Grubość taśmy oparta | 0,2-1 mm |
| Grubość powłoki klejowej | 0,1-0,5 mm |
| Warstwy deski | Wielowarstwowy |
|---|---|
| Śruba nr | Jednopis |
| Aplikacja | Rurociąg ochronny, antykorozyjny, naprawczy |
| Automatyzacja | Automatyczny |
| Szczegóły pakowania | Pakiet Standardowy |
| Warstwy deski | Wielowarstwowy |
|---|---|
| Automatyzacja | Automatyczny |
| Orzecznictwo | ISO9001:2008 |
| Grubość taśmy oparta | 0,2-1 mm |
| Taśma oparta max. Szerokość | 1000 mm |