| Model nr. | hj-30b |
|---|---|
| Zakres częstotliwości | Niska częstotliwość |
| Styl | Przenośny |
| Materiał | Pręt spawalniczy HDPE |
| napięcie | 220V 50Hz |
| Model nr. | hj-30b |
|---|---|
| Zakres częstotliwości | Niska częstotliwość |
| Styl | Przenośny |
| Materiał | Pręt spawalniczy HDPE |
| napięcie | 220V 50Hz |
| Aplikacja | Rurociąg ochronny, antykorozyjny, naprawczy |
|---|---|
| Struktura | Podkład PE + klej |
| Stosowanie | Powłoka złącza polowego |
| Rodzaj i wielkość | za pomocą rolki lub kawałka w zależności od klienta |
| Spoiwo | EWA |
| Stosowanie | Powłoka złącza polowego |
|---|---|
| Wodoodporny | Wodoodporny |
| Materiał bazowy | PE |
| Spoiwo | EWA |
| Struktura | Podkład PE + klej |
| Aplikacja | Plastik, metal |
|---|---|
| Struktura | Podkład PE + klej |
| Aplikacja | Rurociąg ochronny, antykorozyjny, naprawczy |
| Specyfikacja | 450, 500, 600, 650 mm |
| Szczegóły pakowania | Pakiet Standardowy |
| Wodoodporny | Wodoodporny |
|---|---|
| Aplikacja | Rurociąg ochronny, antykorozyjny, naprawczy |
| Struktura | Podkład PE + klej |
| Specyfikacja | 450, 500, 600, 650 mm |
| Szczegóły pakowania | Pakiet Standardowy |
| Struktura | Podkład PE + klej |
|---|---|
| Aplikacja | Rurociąg ochronny, antykorozyjny, naprawczy |
| Specyfikacja | 450, 500, 600, 650 mm |
| Szczegóły pakowania | Pakiet Standardowy |
| Czas dostawy | 60 dni |
| Głównym silnikiem | Metabo Niemcy |
|---|---|
| napięcie | 220V 50Hz |
| Postać | Kompaktowa konstrukcja, lekka w wadze |
| UŻYTKOWANIE | Spawanie ręczne użytkowania |
| Prąd elektryczny | AC |
| Kolor produktu | Zindywidualizowane |
|---|---|
| Materiał produktu | PEPP |
| Rodzaj produktu | Linia wytłaczania |
| Długość produktu | Zindywidualizowane |
| cechy produktu | Wysoka udarność, odporność chemiczna, odporność na promieniowanie UV, odporność na warunki atmosfery |
| Typ | Wytłaczarka do rur |
|---|---|
| Plastik przetworzony | PE |
| Tryb karmienia | Jeden kanał |
| Typ produktu | Maszyna do formowania ekstruzyjnego |
| Struktura montażu | Oddzielna wytłaczarka typu |