| Warunki | Nowy |
|---|---|
| Materiał rury | stali |
| Materiał | PE/PUR |
| Metoda podgrzewania | Ogrzewanie elektryczne |
| Materiał pieniący | poliuretan |
| Typ rdzenia spawania | Plastikowe |
|---|---|
| Typ spawania ze stali nierdzewnej | PE/PP/PS/HIPS/ABS/PVC |
| Moc spawania | AC |
| Średnica pręta. | 3,5 mm-4 mm |
| Szczegóły pakowania | Mszył i karton |
| Powierzchnia | 3-warstwowa powłoka PE |
|---|---|
| Kod Hs | 8477209000 |
| Warunki | Nowy |
| Szczegóły pakowania | Folia z tworzywa sztucznego i drewniana paleta |
| Czas dostawy | 60 DNI |
| Powłoka | Powłoka proszkowa |
|---|---|
| Materiał powłoki | Proszek epoksydowy, klej, polietylen |
| Struktura powłoki | FBE, 2LPE, 3LPE |
| Specyfikacja | 50-4200 mm |
| Substrat | stal |
| Tworzywo | Plastik przetworzony |
|---|---|
| Tryb karmienia | Jeden kanał |
| Śruba | Jednopis |
| Struktura montażu | Oddzielna wytłaczarka typu |
| System zaangażowania | Pełny intermeshing |
| Materiał | Plastikowe |
|---|---|
| Połączenie | Obkurczanie cieplne |
| Zastosowanie | Łączenie i spawanie plastikowe rurociąg |
| Spoiwo | EVA |
| nazwisko | Rękaw termokurczliwy |
| Heating Temperature | 220-250℃ |
|---|---|
| Cooling Method | Water cooling |
| Installed Capacity | 2700kw |
| Coating Structure | 3 Layers (Epoxy primer, Adhesive layer, Polyethylene topcoat) |
| Application | Oil and gas pipeline coating |
| Rurociąg | Wstępne |
|---|---|
| napięcie | 380V 50Hz |
| Automatyczna linia produkcyjna | Wyczerpujący |
| Raw Material | PE |
| Plc | Siemens |
| Część 1 | Podstawowa linia wytłaczania filmu |
|---|---|
| Część 2 | Linia powlekania kleju (EVA) |
| niestandardowe | niestandardowe |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet |
| Czas dostawy | 60 DNI |