| Surowiec | PE |
|---|---|
| Aplikacja | Produkcja wstępnie izolowana kurtka rurowa |
| Metoda cięcia | Bez pyłu cuting-planetarne |
| Metoda kalibracji | Chłodzenie próżniowe i wodne |
| Szczegóły pakowania | Pakiet Standardowy |
| Nr śruby | Pojedyncza śruba |
|---|---|
| Komputeryzowane | Komputeryzowane |
| niestandardowe | niestandardowe |
| Usługa posprzedażna | Usługa techniczna bezpłatna, szkolenie pracowników |
| Specyfikacja | PERT-50/200MM |
| Zakres średnic | 300-3000 mm |
|---|---|
| Materiał | HDPE/PP |
| Całkowita moc | 230kw, 400kw, 520kw |
| Prędkość | 6-12m/H4-12m/H,2-5m/H,0,5-3 |
| Długość | 23m, 26m, 32m, 42m |
| Nr śruby | Pojedyncza śruba |
|---|---|
| Komputeryzowane | Komputeryzowane |
| niestandardowe | niestandardowe |
| Usługa posprzedażna | Usługa techniczna bezpłatna, szkolenie pracowników |
| Specyfikacja | PERT-50/200MM |
| Model nr. | 200-600mm |
|---|---|
| Automatyzacja | Automatyzacja |
| Materiał | PP/PE |
| Nr śruby | Pojedyncza śruba |
| HDPE | 600 kg/godz |
| Tworzywo | PP/HDPE |
|---|---|
| Śruba nr | Jednopis |
| Obsługa posprzedażna | Instalacja zagraniczna, bezpłatne wsparcie techniczne |
| Aplikacja | Drenaż/zaopatrzenie w wodę/wyładowanie ścieków/rolnictwo |
| Szczegóły pakowania | Standardowe pakowanie |
| Maksymalna prędkość | 6 m/min, 1,2 m/min |
|---|---|
| Tworzywo | PP/HDPE |
| Pole | Drenaż/zaopatrzenie w wodę/wyładowanie ścieków/rolnictwo |
| Maksymalne wyjście | 1000 kg/godz |
| Czas dostawy | 60 DNI |
| Maksymalna prędkość | 6 m/min, 1,2 m/min |
|---|---|
| Tworzywo | PP/HDPE |
| Pole | Drenaż/zaopatrzenie w wodę/wyładowanie ścieków/rolnictwo |
| Maksymalne wyjście | 1000 kg/godz |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet na eksport |
| Automatyzacja | Automatyczne |
|---|---|
| Zestaw | Dwcp-600, Dwcp-1000 |
| Pakiet transportowy | Standardowy pakiet |
| Komputeryzowane | Komputeryzowane |
| niestandardowe | niestandardowe |
| Szczegóły pakowania | Na zamówienie |
|---|---|
| Czas dostawy | 45-90 dni |
| Zasady płatności | T/T |
| Możliwość Supply | 30 zestawów/rok |
| Miejsce pochodzenia | Qingdao, Chiny |