| Model NO. | HSD -2000 |
|---|---|
| Nr śruby | Pojedyncza śruba |
| Automation | Automatic |
| Computerized | Computerized |
| Orzecznictwo | ISO9001:2008, QS |
| Aplikacja | Zamknięcie złącza rurociągu |
|---|---|
| Pakiet transportowy | Pakiet standardowy |
| Kod HS | 3921909090 |
| Połączenie | Spawalniczy |
| Dostosowane | Dostosowane |
| Aplikacja | Zamknięcie złącza rurociągu |
|---|---|
| Pakiet transportowy | Pakiet standardowy |
| Kod HS | 3921909090 |
| Połączenie | Spawalniczy |
| Dostosowane | Dostosowane |
| Szczegóły pakowania | Na zamówienie |
|---|---|
| Czas dostawy | 70-90 dni |
| Zasady płatności | L/C, D/P, T/T, D/A. |
| Możliwość Supply | 50 zestawów/ lata |
| Miejsce pochodzenia | Qingdao Huashida |
| Automatyzacja | Automatyczne |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Prędkość | 6m-10m/min |
| Specyfikacja | 1200.00 cm * 1000.00 cm * 1000.00 cm |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet |
| Automatyzacja | Automatyczny |
|---|---|
| Dostosowane | Dostosowane |
| Obsługa posprzedażna | Usługa techniczna bezpłatna, szkolenie pracowników |
| Zużycie wody | 1,0m³/min |
| Zainstalowana moc | 230KW |
| Śruba nr | Pojedyncza śruba |
|---|---|
| Liczba warstw | Podwójna warstwa |
| Tworzywo | PP/HDPE |
| Maksymalne wyjście | 1000 kg/godz |
| Pole | Drenaż/zaopatrzenie w wodę/wyładowanie ścieków/rolnictwo |
| Automatyzacja | Automatyczne |
|---|---|
| niestandardowe | niestandardowe |
| Usługa posprzedażna | Usługa techniczna bezpłatna, szkolenie pracowników |
| Konsumpcja wody | 1,0m³/min |
| Zainstalowana moc | 230KW |
| Tworzywo | PP/HDPE |
|---|---|
| Liczba warstw | Podwójna warstwa |
| Maksymalna prędkość | 6 m/min, 1,2 m/min |
| Pole | Drenaż/zaopatrzenie w wodę/wyładowanie ścieków/rolnictwo |
| Szczegóły pakowania | Standardowe pakowanie |
| Surowiec | PE |
|---|---|
| Kolor rury kurtki HDPE | Można dostosować |
| Obsługa posprzedażna | Instalacja zagraniczna, bezpłatne wsparcie techniczne |
| Metoda cięcia | Bez pyłu cuting-planetarne |
| Szczegóły pakowania | Pakiet Standardowy |