| High Stiffness | Yes |
|---|---|
| Creep Deformation Resistance | Good |
| Economical Construction | Yes |
| Speed | 6-12m/H,4-12m/H,2-5m/H,0.5-3m/H |
| Production Capacity | 100-1000kg/h |
| Struktura montażu | Wytłaczarka typu integralnego |
|---|---|
| Typ produktu | Maszyna do formowania wytłaczanego |
| Aplikacja | Kanalizacja i drenaż w gminie |
| Tworzywo | HDPE |
| Szczegóły pakowania | Standardowe opakowanie eksportowe |
| wytłaczarka | HSD-120x38 |
|---|---|
| Surowce | PE |
| PLC | Siemensa |
| Metoda podgrzewania | Ogrzewanie elektryczne |
| Zakres długości rur | 6m - 12m |
| Wymiar | 26000*16000*5000 |
|---|---|
| Materiał | HDPE |
| Zainstalowana moc | 380V 50Hz |
| Zakres rur | Zakres rur |
| Moc silnika | 90kW 55kW |
| Linia produkcyjna rur spiralnych z tworzywa sztucznego (średnica 300 mm-1200 mm) | 230KW |
|---|---|
| Materiał | HDPE |
| Kolor rur | Czarny + Żółty lub Niebieski |
| Użycie | do dostarczania ścieków |
| Pojemność produktu | 320-600 |
| Zakres rur | 300 mm-3000 mm |
|---|---|
| Tworzywo | HDPE |
| Aplikacja | Kanalizacja i drenaż w gminie |
| Styl wytłaczarki | SJ90×30, SJ100×33 |
| Szczegóły pakowania | PAKIET STANDARDOWY |
| HDPE | 600 kg/h |
|---|---|
| Tworzywo | PP/PE |
| Specyfikacja | 1000,00 cm * 220,00 cm * 180,00 cm |
| Śruba nr | Pojedyncza śruba |
| Szczegóły pakowania | Na zamówienie |
| Model nr. | 200-600mm |
|---|---|
| Automatyzacja | Automatyzacja |
| Warunki | Nowy |
| Materiał | PP/PE |
| Nr śruby | Pojedyncza śruba |
| Śruba nr | Jednopis |
|---|---|
| Liczba warstw | Podwójna warstwa |
| Tworzywo | PP/HDPE |
| Aplikacja | Zaopatrzenie w wodę miejską, woda drenażowa |
| Szczegóły pakowania | Standardowe pakowanie |
| Automatyzacja | Automatyczne |
|---|---|
| Zestaw | Dwcp-600, Dwcp-1000 |
| Pakiet transportowy | Standardowy pakiet |
| Komputeryzowane | Komputeryzowane |
| niestandardowe | niestandardowe |