| Nóż | Automatycznie |
|---|---|
| Typ | pojedyncza ściana/podwójna ściana |
| Korzyść | Wysoka prędkość, wysoka wydajność |
| Słowo klucz | Duża prędkość |
| Materiał rurowy | PP/PE/PVC |
| Automatyzacja | Automatyczne |
|---|---|
| Zestaw | Dwcp-600, Dwcp-1000 |
| Pakiet transportowy | Standardowy pakiet |
| Komputeryzowane | Komputeryzowane |
| niestandardowe | niestandardowe |
| Tworzywo | PP/HDPE |
|---|---|
| Maksymalne wyjście | 1000 kg/godz |
| Maksymalna prędkość | 6 m/min, 1,2 m/min |
| Pole | Drenaż/zaopatrzenie w wodę/wyładowanie ścieków/rolnictwo |
| Szczegóły pakowania | Standardowe pakowanie |
| Automation | Automatic |
|---|---|
| Screw No. | Single-screw |
| Dn | ID200-600mm, ID600-1200mm |
| Transport Package | Standard Export Packing |
| Komputeryzowane | Komputeryzowane |
| Pipe Diameter Range | 20mm-1200mm |
|---|---|
| Place | Indoor |
| Overall Dimension | 25m*5m*3m |
| Work Pipe Material | Carbon Steel |
| Power Supply | 380V/50Hz |
| Szczegóły pakowania | Na zamówienie |
|---|---|
| Czas dostawy | 70-90 dni |
| Zasady płatności | L/C, D/A, D/P, T/T |
| Możliwość Supply | 50 zestawów /rok |
| Miejsce pochodzenia | Qingdao, Huashida |
| Przetworzone tworzywo sztuczne | PE |
|---|---|
| Aplikacja | Ścieki przemysłowe, drenaż drogi |
| Typ | Wytłaczarka do rur |
| Wydechowy | Nie wyczerpuj |
| Packaging Details | Standard Export Packing |
| Śruba nr | Jednopis |
|---|---|
| Tworzywo | PP/HDPE |
| Maksymalne wyjście | 1000 kg/godz |
| Pole | Drenaż/zaopatrzenie w wodę/wyładowanie ścieków/rolnictwo |
| Szczegóły pakowania | Standardowe pakowanie |
| Tryb karmienia | Jeden kanał |
|---|---|
| Śruba | Pojedyncza śruba |
| Struktura kanału śrubowego | Głęboka śruba |
| Automatyzacja | Automatyczne |
| wytłaczarka | Wytłaczarka jednoślimakowa |
| Typ przetwarzania | Maszyna do wytłaczania, sprzęt do wytłaczania |
|---|---|
| Surowiec | PE/PP/PVC |
| Proces | SPIRALA |
| Pleśń | 60 par, 50 Paryż |
| Prędkość | 8-16m |