| Model NO. | ID-600-1000 |
|---|---|
| Computerized | Computerized |
| Max Speed | 6m/Min,1.2m/Min |
| Number of Layers | Double Layer |
| Series | Dwcp-600,Dwcp-1000 |
| Struktura | ze strukturą „H”. |
|---|---|
| Śruba nr | Pojedyncza śruba |
| Tworzywo | PP/HDPE |
| Pole | Drenaż/zaopatrzenie w wodę/wyładowanie ścieków/rolnictwo |
| Szczegóły pakowania | Standardowe opakowanie |
| DN | ID200-600 mm, ID600-1200 mm |
|---|---|
| HS Code | 8477209000 |
| Computerized | Computerized |
| Transport Package | Standard Export Packing |
| Screw No. | Single-screw |
| DN | ID200-600 mm, ID600-1200 mm |
|---|---|
| Kod Hs | 8477209000 |
| Pakiet transportowy | Standardowe opakowania eksportowe |
| Screw No. | Single-screw |
| Computerized | Computerized |
| Automatyzacja | Automatyczne |
|---|---|
| niestandardowe | niestandardowe |
| Usługa posprzedażna | Usługa techniczna bezpłatna, szkolenie pracowników |
| Konsumpcja wody | 1,0m³/min |
| Zainstalowana moc | 230KW |
| Zalety | Wysoka prędkość, wysoka wydajność |
|---|---|
| Cutter | Automatically |
| Materiał rury | PP/PE/PVC |
| Key Word | High Speed |
| Zastosowanie | Kanalizacja i drenaż w gminie |
| Model NO. | HSD -2000 |
|---|---|
| Screw No. | Single-screw |
| Automatyzacja | Automatyczne |
| Computerized | Computerized |
| Orzecznictwo | ISO9001:2008, QS |
| Typ | Wytłaczarka do rur |
|---|---|
| Śruba | Jednopis |
| Średnica rury | 200-3000 mm |
| Aplikacja | Ścieki przemysłowe, drenaż drogi |
| Packaging Details | Standard Export Packing |
| Kolor | Dostosowywalne |
|---|---|
| Proces | SPIRALA |
| Stycznik | Francja SCHNEIDER Styczniki,Schnerder |
| Motoryzacja | SIEMENS |
| Pleśń | 50 par |
| Przetworzone tworzywo sztuczne | PE |
|---|---|
| Automatyzacja | Automatyczny |
| Zainstalowana moc | 380KW |
| Struktura montażu | Wytłaczarka typu integralnego |
| Packaging Details | Standard Export Packing |