| współczynnik korozji | 0,01-0,1 |
|---|---|
| Kolor | Każdy |
| Wytrzymałość | 70N |
| Grubość | 0,8-3,0 mm |
| Temperatura | 50 - 120 C |
| Warstwy deski | Arkusz pojedynczy i wielowarstwowy |
|---|---|
| Śruba nr | Pojedyncza śruba |
| Tworzywo | PE/PP/PS/HIPS/ABS |
| Szerokość produktu | 800mm |
| Grubość produktu | 0,2-3 mm |
| Śruba nr | Pojedyncza śruba |
|---|---|
| Tworzywo | PE/PP/PS/HIPS/ABS |
| Szerokość produktu | Maksymalnie 3000 mm |
| Grubość produktu | 0,1-30 mm |
| Warstwy deski | Arkusz pojedynczy i wielowarstwowy |
| Aplikacja | Złącze spiralnej rury falistej wzmocnionej metalem |
|---|---|
| Tworzywo | HDPE |
| Materiał taśmy elektrooporowej | Siatka PE i metalowa |
| Szerokość arkusza | 200mm-2000mm |
| Grubość arkusza | 0,1 mm-30 mm |
| Tworzywo | HDPE i PE |
|---|---|
| Typ wytłaczarki | T-Die (płaska matryca) |
| Pojemność | 150 - 500 kg/h |
| Moc | 380 V / 3 fazy / 50 Hz |
| Szczegóły pakowania | PAKIET STANDARDOWY |
| Skomputeryzowany | Skomputeryzowany |
|---|---|
| Pojemność | 50 jednostek/miesiąc |
| Moc grzewcza | 20-30KW |
| Strefy chłodzenia | 3-5 |
| Automatyzacja | Automatyczny |
| Warstwy deski | Pojedyncza warstwa |
|---|---|
| Stan | Nowy |
| Pojemność | 160-200 kg/godz |
| Typ | HDPE i PE |
| Śruba nr | Pojedyncza śruba |
| Warstwy deski | Pojedynczy talerz |
|---|---|
| Grubość powłoki klejowej | 0,1-0,5 mm |
| Taśma oparta max. Szerokość | 1000 mm |
| Personalizacja | Można dostosować |
| Szczegóły pakowania | Pakiet Standardowy |
| Typ | Wytłaczarka arkuszowa |
|---|---|
| Typ produktu | Maszyna do formowania ekstruzyjnego |
| Tryb karmienia | Jeden kanał |
| Struktura montażu | Oddzielna wytłaczarka typu |
| System zaangażowania | Pełny intermeshing |
| Pojemność | 160-200kg/godz |
|---|---|
| Surowiec | Polietylen (PE) |
| Funkcjonować | taśmy antykorozyjne |
| Linia produktów | Maszyna do produkcji taśm antykorozyjnych nakładanych na zimno |
| Grubość taśmy oparta | 0,2-1 mm |