| Warstwy deski | Pojedynczy talerz |
|---|---|
| Automatyzacja | Automatyczny |
| Pojemność | 160-200kg/godz |
| Grubość powłoki klejowej | 0,1-0,5 mm |
| Taśma oparta max. Szerokość | 1000 mm |
| Skomputeryzowany | Skomputeryzowany |
|---|---|
| Pojemność | 50 jednostek/miesiąc |
| Moc grzewcza | 20-30KW |
| Strefy chłodzenia | 3-5 |
| Automatyzacja | Automatyczny |
| Typ produktu | Arkusz PVC /PE /PP /ABS /PP /PS |
|---|---|
| Warstwy deski | Arkusz pojedynczy i wielowarstwowy |
| Grubość produktu | 0,1-30 mm |
| Szerokość produktu | Maksymalnie 3000 mm |
| Szczegóły pakowania | drewniane skrzynie i palety |
| Typ produktu | Arkusz PVC /PE /PP /ABS /PP /PS |
|---|---|
| Warstwy deski | Arkusz pojedynczy i wielowarstwowy |
| Grubość produktu | 0,1-30 mm |
| Stan | Nowy |
| Szerokość produktu | Maksymalnie 3000 mm |
| Typ produktu | Arkusz PVC /PE /PP /ABS /PP /PS |
|---|---|
| Warstwy deski | Arkusz pojedynczy i wielowarstwowy |
| Grubość produktu | 0,1-30 mm |
| Szerokość produktu | Maksymalnie 3000 mm |
| Stan | Nowy |
| Ocena automatyczna | Automatyczny |
|---|---|
| Średnica rury | 6-50mm |
| Grubość rury | 3-50 mm |
| Moc | 3 faza, 50 Hz |
| Specyfikacja | zgodnie z zapotrzebowaniem klienta |
| Warstwy deski | Wielowarstwowy |
|---|---|
| Automatyzacja | Automatyczny |
| Orzecznictwo | ISO9001:2008 |
| Grubość taśmy oparta | 0,2-1 mm |
| Taśma oparta max. Szerokość | 1000 mm |
| Śruba nr | Pojedyncza śruba |
|---|---|
| Grubość podłoża | ≥0,6 mm |
| Część 1 | Podstawowa linia wytłaczania filmu |
| Część 2 | Linia powlekania kleju (EVA) |
| Czas dostawy | 60 DNI |
| Szczegóły pakowania | Pakiet Standardowy |
|---|---|
| Czas dostawy | 90 dni |
| Zasady płatności | L/C, T/T |
| Możliwość Supply | 50 sztuk/rok |
| Miejsce pochodzenia | Qingdao, Chiny |