| wytrzymałość na ścinanie | ≥120 N/cm |
|---|---|
| Gęstość właściwa | 0,935-0,96 r/cm 3 |
| wytrzymałość na rozciąganie | 20 MPa |
| Wydłużenie przy zerwaniu | 350% |
| Czas dostawy | 10 dni robocze |
| wytrzymałość na ścinanie | ≥120 N/cm |
|---|---|
| Gęstość właściwa | 0,935-0,96 r/cm 3 |
| wytrzymałość na rozciąganie | 20 MPa |
| Wydłużenie przy zerwaniu | 350% |
| Czas dostawy | 10 dni robocze |
| Obsługa powierzchni | Chrom |
|---|---|
| Zastosowanie | Złącze antykorozyjne rurociągu |
| Gęstość | 2,0/2,5/3,5 mm |
| Pakiet transportowy | Standardowy pakiet |
| Połączenie | Spawalniczy |
| Obsługa powierzchni | Chrom |
|---|---|
| Zastosowanie | Złącze antykorozyjne rurociągu |
| Gęstość | 2,0/2,5/3,5 mm |
| Pakiet transportowy | Standardowy pakiet |
| Połączenie | Spawalniczy |
| wytrzymałość na ścinanie | ≥120 N/cm |
|---|---|
| Gęstość właściwa | 0,935-0,96 r/cm 3 |
| wytrzymałość na rozciąganie | 20 MPa |
| Wydłużenie przy zerwaniu | 350% |
| Czas dostawy | 10 dni robocze |
| wytrzymałość na ścinanie | ≥120 N/cm |
|---|---|
| Gęstość właściwa | 0,935-0,96 r/cm 3 |
| wytrzymałość na rozciąganie | 20 MPa |
| Wydłużenie przy zerwaniu | 350% |
| Czas dostawy | 10 dni robocze |
| wytrzymałość na ścinanie | ≥120 N/cm |
|---|---|
| Gęstość właściwa | 0,935-0,96 r/cm 3 |
| wytrzymałość na rozciąganie | 20 MPa |
| Wydłużenie przy zerwaniu | 350% |
| Czas dostawy | 10 dni robocze |
| wytrzymałość na ścinanie | ≥100 N/cm |
|---|---|
| Gęstość właściwa | 0,935 r/cm 3 |
| wytrzymałość na rozciąganie | 35MPa |
| Wydłużenie przy zerwaniu | 360% |
| Czas dostawy | 10 dni robocze |
| Zastosowanie | Zamknięcie złącza rurociągu |
|---|---|
| Specyfikacja produktu | Maksymalna szerokość 700 mm, grubość 0,8-2 mm |
| niestandardowe | niestandardowe |
| Całkowita moc | 200 kW |
| Wydajność wyjściowa | 150-200kg/godz |
| wytrzymałość na ścinanie | ≥115 N/cm |
|---|---|
| Gęstość właściwa | 0,935 r/cm 3 |
| wytrzymałość na rozciąganie | 37Mpa |
| Wydłużenie przy zerwaniu | 365% |
| Czas dostawy | 10 dni robocze |