| Zastosowanie | Połączenie rury spiralnej z pustą ścianą |
|---|---|
| Rodzaj połączenia | Spawanie elektrooporowe |
| Zakres rur | 200-2600mm |
| Wytrzymałość na rozciąganie/Mpa | >19 |
| Wydłużenie przy zerwaniu/% | -35°C>100 |
| Zastosowanie | Zamknięcie złącza rurociągu |
|---|---|
| Grubość produktu | 0,2-3 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Zindywidualizowane | Zindywidualizowane |
| Szerokość produktu | 800-3000 mm |
| Zastosowanie | Zamknięcie złącza rurociągu |
|---|---|
| Rodzaj połączenia | Spawanie elektrooporowe |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Zindywidualizowane | Zindywidualizowane |
| Gęstość | Zindywidualizowane |
| Zastosowanie | Połączenie rury spiralnej z pustą ścianą |
|---|---|
| Rodzaj połączenia | Spawanie elektrooporowe |
| MFR/ (190°,5kg)g/10min | 0,4 〜1 |
| Temperatura mięknienia Vicata/I | >110 |
| Wydłużenie przy zerwaniu/% | -35°C>100 |
| Rodzaj modelowania plastycznego | Wytłaczanie |
|---|---|
| Kolor | czarny |
| Odporność na wodę | Wysoki |
| Odporność chemiczna | Świetnie. |
| Czas dostawy | 8 dni roboczych |
| Specyfikacje | więcej |
|---|---|
| Rodzaj modelowania plastycznego | Wytłaczanie |
| Odporność na ogień | - Tak, proszę. |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 10MPa |
| Czas dostawy | 8 dni roboczych |
| Palność | Samogasnące |
|---|---|
| Rodzaj modelowania plastycznego | Wytłaczanie |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 220mpa |
| Specyfikacje | więcej |
| Wysoka temperatura skurczu | 255°C |
| Palność | Samogasnące |
|---|---|
| Rodzaj modelowania plastycznego | Wytłaczanie |
| Kolor | czarny |
| Specyfikacje | więcej |
| Zgodność z dyrektywą RoHS | - Tak, proszę. |
| Grubość taśmy | 2,0-3,5 mm |
|---|---|
| Odporność chemiczna | Świetnie. |
| Materiał | poliolefina |
| Palność | Samogasnące |
| Rodzaj modelowania plastycznego | Wytłaczanie |
| Specyfikacje | więcej |
|---|---|
| Zakres stosowania | Łatanie antykorozyjne rur |
| Grubość taśmy | 2,0-2,5 mm |
| Długość | 100-50000 mm |
| Zgodność z dyrektywą RoHS | - Tak, proszę. |