| Wysokość/mm | 41,5 |
|---|---|
| Styl | 89/180 |
| Pierścienie składane | 79-80 |
| Kolor | czarny |
| Grubość kleju | 1,8 mm |
| Wysokość/mm | 32 |
|---|---|
| Styl | 108/180 |
| Pierścienie składane | 79-80 |
| Kolor | czarny |
| Grubość kleju | 2.0MM |
| Wysokość/mm | 26 |
|---|---|
| Styl | 42/110 |
| Pierścienie składane | 46 |
| Kolor | czarny |
| Grubość kleju | 0,8-2,0 mm |
| Wodoszczelny | Wodoszczelny |
|---|---|
| Spoiwo | żywica epoksydowa |
| Rodzaj | Tuleja termokurczliwa antykorozyjna |
| Klasyfikacja MPa | Rurociągi niskociśnieniowe |
| Średnica | >720 mm |
| Wodoszczelny | Wodoszczelny |
|---|---|
| Spoiwo | żywica epoksydowa |
| Rodzaj | Tuleja termokurczliwa antykorozyjna |
| Klasyfikacja MPa | Rurociągi niskociśnieniowe |
| Średnica | >720 mm |
| Obsługa powierzchni | Chrom |
|---|---|
| Zastosowanie | Złącze antykorozyjne rurociągu |
| Gęstość | 2,0/2,5/3,5 mm |
| Pakiet transportowy | Standardowy pakiet |
| Połączenie | Spawalniczy |
| Obsługa powierzchni | Chrom |
|---|---|
| Zastosowanie | Złącze antykorozyjne rurociągu |
| Gęstość | 2,0/2,5/3,5 mm |
| Pakiet transportowy | Standardowy pakiet |
| Połączenie | Spawalniczy |
| Obsługa powierzchni | Chrom |
|---|---|
| Zastosowanie | Złącze antykorozyjne rurociągu |
| Gęstość | 2,0/2,5/3,5 mm |
| Pakiet transportowy | Standardowy pakiet |
| Połączenie | Spawalniczy |
| wytrzymałość na ścinanie | ≥120 N/cm |
|---|---|
| Gęstość właściwa | 0,935-0,96 r/cm 3 |
| wytrzymałość na rozciąganie | 20 MPa |
| Wydłużenie przy zerwaniu | 350% |
| Czas dostawy | 10 dni robocze |
| wytrzymałość na ścinanie | ≥120 N/cm |
|---|---|
| Gęstość właściwa | 0,935-0,96 r/cm 3 |
| wytrzymałość na rozciąganie | 20 MPa |
| Wydłużenie przy zerwaniu | 350% |
| Czas dostawy | 10 dni robocze |