| Materiał | PE |
|---|---|
| Pakiet transportowy | Standardowy pakiet |
| Czas dostawy | 60 DNI |
| Zasady płatności | T/T, D/A. |
| Możliwość Supply | 5 ton/dzień |
| Automatyzacja | Automatyczne |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Kod Hs | 847710900 |
| Nr śruby | Pojedyncza śruba |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet |
| Specyfikacja | 600.00 cm * 230,00 cm * 220.00 cm |
|---|---|
| Komputeryzowane | Komputeryzowane |
| Automatyzacja | Automatyczne |
| Nr śruby | Pojedyncza śruba |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet |
| Szerokość rękawa | 1000 mm |
|---|---|
| Grubość rękawa | 0,5-3 mm |
| Część 1 | Podstawowa linia wytłaczania filmu |
| Część 2 | Linia powlekania kleju (EVA) |
| Szczegóły pakowania | standardowe opakowanie |
| Application | Pipeline Joint Steel Pipe Accessory |
|---|---|
| Character | Anti-Corrosion |
| Color | Black |
| Performance | Good Waterproof and Protection |
| Adhesive Coating Thickness | 0.1-0.5mm |
| Warunki | Nowy |
|---|---|
| Specyfikacja | 600.00 cm * 230,00 cm * 220.00 cm |
| Grubość rękawa | 0,5-3 mm |
| Kod Hs | 847710900 |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet |
| Część 1 | Podstawowa linia wytłaczania filmu |
|---|---|
| Część 2 | Linia powlekania kleju (EVA) |
| Część3 | Trzy warstwowe włókno wzmocnione kurczeniem się rękaw |
| Kod Hs | 847710900 |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet |
| Head Type | Round |
|---|---|
| Połączenie | spawanie |
| Welding | 0.01-0.1 |
| Size | Customized |
| Structure | Polyethylene+Adhesive |
| Shear Strength | ≥110 N/cm |
|---|---|
| Tensile Strengt | 30 Mpa |
| Highlight | Pre Insulation Pipe Joints Sleeve |
| Warranty Period | 6 months |
| Szczegóły pakowania | 6000 sztuk / dzień |
| wytrzymałość na ścinanie | ≥110 N/cm |
|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie | 30MPA |
| Atrakcja | Złącza rurowe przedizolacyjne |
| Szczegóły pakowania | 6000 sztuk / dzień |
| Czas dostawy | 10 dni roboczych |