| Zasięg produkcji | 530-1420 |
|---|---|
| Standardy piaskowania | SA2.5 |
| Wydajność produkcyjna | 1-3 metry na minutę |
| System sterowania | SIEMENS PLC i HMI |
| Przygotowanie powierzchni rur | Śrutowanie |
| Typ | Linia produkcyjna powlekania |
|---|---|
| Typ ogrzewania | Ogrzewanie indukcyjne |
| Pakiet Transportowy | Folia z tworzywa sztucznego i drewniana paleta |
| Stan | nowy |
| Powłoka | polietylen |
| Długość rury | 12 m |
|---|---|
| PLC | Siemensa |
| Rurociąg | rurociąg gazowy |
| Użyj materiału | Proszek epoksydowy, PE, klej |
| Ogrzewanie | Wprowadzenie |
| Tworzywo | Stal |
|---|---|
| Typ | Linia produkcyjna powlekania |
| Materiał powłokowy | Proszek epoksydowy, klej, polietylen |
| Stan | nowy |
| Struktura 3PE | Epoksyd+klej+wytłaczany polietylen |
| Grubość fbe | 200-800um |
|---|---|
| Zakres średnicy | 50-426 mm |
| Grubość PE | 2-3 mm |
| strzałowy | > 2,5A |
| Kod HS | 8477209000 |
| Grubość fbe | 200-800um |
|---|---|
| Zakres średnicy | 50-426 mm |
| Grubość PE | 2-3 mm |
| strzałowy | > 2,5A |
| Szczegóły pakowania | Folia z tworzywa sztucznego i drewniana paleta |
| Śruba | Pojedyncza śruba |
|---|---|
| Obróbka powierzchni rur | Nie mniej niż SA 2.5 |
| Tryb pracy | Automatyczny |
| Materiały powłoki | Polietylen, polipropylen |
| Szczegóły pakowania | Załadunek kontenerów, transport morski |
| Powłoka | Malowanie proszkowe |
|---|---|
| Materiał powłokowy | Proszek epoksydowy, klej, polietylen |
| Struktura powłoki | Fbe, 2lpe, 3lpe |
| Specyfikacja | 50-4200 mm |
| Podłoże | Stal |
| Powłoka | Malowanie proszkowe |
|---|---|
| Orzecznictwo | CE, ISO, RoHS |
| Podłoże | Stal |
| Stan | Nowy |
| Strzałowy | >2,5A |
| Powłoka | Proszek FBE |
|---|---|
| Grubość PE | 2-3 mm |
| Strzałowy | >2,5A |
| Pakiet Transportowy | Folia z tworzywa sztucznego i drewniana paleta |
| Specyfikacja | EN253, EN448, EN728, ISO1133, ISO8501-1 |