| Warstwy powłoki | 3 warstwy |
|---|---|
| System sterowania | PLC |
| Przygotowanie powierzchni rur | Śrutowanie |
| Pochodzenie | Chiny |
| Typ połączenia | Spawalniczy |
| Warstwy powłoki | 3 warstwy |
|---|---|
| System sterowania | PLC |
| Przygotowanie powierzchni rur | Śrutowanie |
| Pochodzenie | Chiny |
| Typ połączenia | Spawalniczy |
| Obsługa posprzedażna | Instalacja zagraniczna, bezpłatne wsparcie techniczne |
|---|---|
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| typ | Linia do produkcji powłok |
| Powłoka | Malowanie proszkowe |
| Podłoże | stal |
| Metoda powlekania | malarstwo |
|---|---|
| Kolor | Każdy |
| Temperatura | 150 - 250 C |
| Grubość | 150 - 800 mm |
| Szybkość odzyskiwania | ≥ 98% |
| Warstwy powłoki | 3 warstwy |
|---|---|
| System sterowania | PLC |
| Przygotowanie powierzchni rur | Śrutowanie |
| Pochodzenie | Chiny |
| Typ połączenia | Spawalniczy |
| Warstwy powłoki | 3 warstwy |
|---|---|
| System sterowania | PLC |
| Przygotowanie powierzchni rur | Śrutowanie |
| Pochodzenie | Chiny |
| Typ połączenia | Spawalniczy |
| Materiał rurowy | rura stalowa |
|---|---|
| Aplikacja | ropa naftowa, gaz ziemny, materiały chemiczne, rurociągi wodne. |
| Struktura powłoki | Epoksyd + Klej + PE |
| Typ powłoki | Zewnętrzna powłoka 3lpe |
| Szczegóły pakowania | PAKIET STANDARDOWY |
| Powłoka | Malowanie proszkowe |
|---|---|
| Prędkość | 1-6 m/min |
| Podłoże | Stal |
| Moc | 3 fazy 400 V 60 Hz |
| Specyfikacja | 57-3000 mm |
| Grubość fbe | 170 hm |
|---|---|
| Grubość kleju | 170 - 250 mm |
| Grubość PE | 2 - 4 mm |
| Specyfikacja | 400 -1500 mm |
| Szczegóły pakowania | PAKIET STANDARDOWY |
| Typ powłoki | Proszek do powlekania |
|---|---|
| Grubość fbe | 200 - 800 mm |
| Grubość PE | 2 - 4 mm |
| Grubość kleju | 170 - 250 mm |
| Wilgotność | 85% bez kondensacji |