| Warstwa powłoki | Wewnętrzna i zewnętrzna ściana rur |
|---|---|
| Zakres rur | 110-2000 mm |
| Okres gwarancji | 12 miesięcy |
| Metoda ogrzewania | Ogrzewanie indukcyjne |
| Stan | Nowy |
| Przygotowanie powierzchni rur | Śrutowanie |
|---|---|
| Powierzchnia | ≥SA2,5 |
| Stan | Nowy |
| system sterowania | PLC |
| Tworzywo | Epoksyd |
| Powłoka | Proszek FBE |
|---|---|
| Strzałowy | >2,5A |
| Grubość PE | 2-3 mm |
| Przygotowanie powierzchni rur | Śrutowanie |
| Standard | ASTM, GB, DIN |
| Czysty poziom | ≥2,5 |
|---|---|
| Stan | Nowy |
| Gwarancja | 1 rok |
| Aplikacja | Ropa naftowa, gaz ziemny, rurociągi wodociągowe |
| Metoda ogrzewania | System grzewczy średniej częstotliwości |
| Powłoka | Proszek FBE |
|---|---|
| Grubość PE | 2-3 mm |
| Strzałowy | >2,5A |
| Pakiet Transportowy | Folia z tworzywa sztucznego i drewniana paleta |
| Specyfikacja | EN253, EN448, EN728, ISO1133, ISO8501-1 |
| Powłoka | Proszek FBE |
|---|---|
| Grubość PE | 2-3 mm |
| Strzałowy | >2,5A |
| Pakiet Transportowy | Folia z tworzywa sztucznego i drewniana paleta |
| Specyfikacja | EN253, EN448, EN728, ISO1133, ISO8501-1 |
| Dia. | 48-3000 mm |
|---|---|
| Grubość PE | 2-3 mm |
| Aplikacja | 3PE 2PE FBE Coating antykorozja |
| Specyfikacja | EN253, EN448, EN728, ISO1133, ISO8501-1 |
| Podłoże | Stal |
| Grubość powłoki | 150-800um |
|---|---|
| Materiał powłokowy | Proszek FBE |
| Czysty poziom | ≥2,5 |
| Metoda ogrzewania | System grzewczy średniej częstotliwości |
| Przybory | Proszek epoksydowy |
| system sterowania | PLC |
|---|---|
| Przygotowanie powierzchni rur | Śrutowanie |
| Metoda ogrzewania | Ogrzewanie indukcyjne |
| Struktura powłoki | Fbe, 2lpe, 3lpe |
| Orzecznictwo | CE, ISO, RoHS, REACH |
| Powłoka | Proszek FBE |
|---|---|
| Grubość PE | 2-3 mm |
| Strzałowy | >2,5A |
| Pakiet Transportowy | Folia z tworzywa sztucznego i drewniana paleta |
| Specyfikacja | EN253, EN448, EN728, ISO1133, ISO8501-1 |