| Typ produktu | Linia produkcyjna rur |
|---|---|
| Specyfikacja | 200-1400 mm |
| Grubość PE | 2-3 mm |
| przygotowanie powierzchni | Piaskowanie lub śrutowanie |
| Grubość powłoki | 1,8-2,7 mm |
| Antykorozja | Wewnętrzne i zewnętrzne |
|---|---|
| Obróbka powierzchniowa | Śrutowanie |
| Metoda ogrzewania | Ogrzewanie elektryczne |
| Stopień obróbki powierzchni | ≥SA2,5 |
| Specyfikacja | Dia. 300-4200 mm |
| Szczegóły pakowania | Załadunek kontenerów, transport morski |
|---|---|
| Czas dostawy | 60 DNI |
| Zasady płatności | L/C, T/T |
| Możliwość Supply | 50 zestawów/rok |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Powłoka | Malowanie proszkowe |
|---|---|
| Podłoże | stal |
| Struktura powłoki | Fbe, 2lpe, 3lpe |
| Specyfikacja | 50-4200 mm |
| Stan | Nowy |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Instalacja w terenie, uruchomienie i szkolenie, wsparcie techniczne wideo, wsparcie online, usługi k |
|---|---|
| Stan | Nowy |
| Stopień obróbki powierzchni | ≥SA2,5 |
| Powłoka | Malowanie proszkowe, powlekanie przez wytłaczanie |
| Struktura powłoki | Fbe, 2lpe, 3lpe |
| typ | Linia do produkcji powłok |
|---|---|
| Podłoże | rura stalowa |
| Struktura powłoki | Fbe, 2lpe, 3lpe |
| Metoda ogrzewania | Ogrzewanie indukcyjne |
| Zwyczaj | Uderzanie i antykorozja |
| typ | Linia do produkcji powłok |
|---|---|
| Podłoże | rura stalowa |
| Struktura powłoki | Fbe, 2lpe, 3lpe |
| Metoda ogrzewania | Ogrzewanie indukcyjne |
| Zwyczaj | Uderzanie i antykorozja |
| Szczegóły pakowania | PAKIET STANDARDOWY |
|---|---|
| Czas dostawy | 80 dni |
| Zasady płatności | Akredytywa, T/T, Western Union |
| Możliwość Supply | 20 ZESTAWÓW |
| Miejsce pochodzenia | Chiny – Shandong – Qingdao |
| Obsługa posprzedażna | Instalacja zagraniczna, bezpłatne wsparcie techniczne |
|---|---|
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| typ | Linia do produkcji powłok |
| Powłoka | Malowanie proszkowe |
| Podłoże | stal |
| Typ powłoki | Powierzchnia powierzchni |
|---|---|
| Struktura powłoki | Epoksyd + Klej + PE |
| Zwyczaj | Uderzanie i antykorozja |
| Metoda ogrzewania | Ogrzewanie indukcyjne |
| Szczegóły pakowania | PAKIET STANDARDOWY |