| Typ | Linia produkcyjna antykorozyjna 3lpe |
|---|---|
| Substrat | stal |
| Materiał powłoki | Proszek epoksydowy, klej, polietylen |
| Stopień obróbki powierzchni | ≥SA2.5 |
| Zdolność przetwarzania | 250㎡/h |
| Warstwy powłoki | 3 warstwy |
|---|---|
| System sterowania | PLC |
| Przygotowanie powierzchni rur | Śrutowanie |
| Metoda ogrzewania | Ogrzewanie indukcyjne |
| Kąt łokcia | 15-90 stopni |
| Warstwy powłoki | 3 warstwy |
|---|---|
| System sterowania | PLC |
| Przygotowanie powierzchni rur | Śrutowanie |
| Metoda ogrzewania | Ogrzewanie indukcyjne |
| Kąt łokcia | 15-90 stopni |
| Warstwy powłoki | 3 warstwy |
|---|---|
| System sterowania | PLC |
| Przygotowanie powierzchni rur | Śrutowanie |
| Metoda ogrzewania | Ogrzewanie indukcyjne |
| Zakres średnic rur | Φ57 mm do Φ1620 mm |
| Nr modelu | HSD 377 mm |
|---|---|
| Powłoka | Malowanie proszkowe |
| Orzecznictwo | CE, ISO |
| Aplikacja | 3PE 2PE FBE Coating antykorozja |
| Grubość PE | 2-3 mm |
| Powłoka | Proszek FBE |
|---|---|
| Grubość PE | 2-3 mm |
| Strzałowy | >2,5A |
| Pakiet Transportowy | Folia z tworzywa sztucznego i drewniana paleta |
| Specyfikacja | EN253, EN448, EN728, ISO1133, ISO8501-1 |
| typ | Linia do produkcji powłok |
|---|---|
| Struktura powłoki | Fbe, 2lpe, 3lpe |
| Stan | Nowy |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet na eksport |
| Czas dostawy | 60 DNI |
| typ | Linia do produkcji powłok |
|---|---|
| Podłoże | rura stalowa |
| Struktura powłoki | Fbe, 2lpe, 3lpe |
| Metoda ogrzewania | Ogrzewanie indukcyjne |
| Zwyczaj | Uderzanie i antykorozja |
| Tryb działania | Automatyczne |
|---|---|
| Metoda operacji | Automatyczne |
| Całkowita moc | 100 - 500 kW |
| Klasyfikacja MPa | Rurociągi średniego ciśnienia |
| Szczegóły pakowania | Pakowanie według maszyny |
| Długość rury | 12 m |
|---|---|
| PLC | Siemensa |
| Rurociąg | rurociąg gazowy |
| Użyj materiału | Proszek epoksydowy, PE, klej |
| Ogrzewanie | Wprowadzenie |