| Struktura montażu | Wytłaczarka typu integralnego |
|---|---|
| Okres gwarancji | 12 miesięcy |
| Średnica rury | 110mm2000mm |
| Maszyna do suszenia | HSD-φ1860mm |
| Nr śruby | Jednopis |
| Typ | Wytłaczarka do rur |
|---|---|
| Plastik przetworzony | PE |
| Tryb karmienia | Jeden kanał |
| Typ produktu | Maszyna do formowania ekstruzyjnego |
| Struktura montażu | Oddzielna wytłaczarka typu |
| Specyfikacja | PE-910 |
|---|---|
| Główna wytłaczarka | 130 |
| Średnica rury (mm) | 1160 mm |
| Pojemność (kg/godz.) | 600 kg/h |
| Szczegóły pakowania | Zgodnie z rzeczywistymi warunkami |
| Obsługa posprzedażna | Instalacja zagraniczna, bezpłatne wsparcie techniczne |
|---|---|
| Metoda cięcia | Obcinanie planetaryczne |
| Typ transmisji | Sztywny |
| Skomputeryzowany | Skomputeryzowany |
| Dostosowane | Dostosowane |
| Obsługa posprzedażna | Instalacja zagraniczna, bezpłatne wsparcie techniczne |
|---|---|
| Metoda cięcia | Obcinanie planetaryczne |
| Typ transmisji | Sztywny |
| Skomputeryzowany | Skomputeryzowany |
| Dostosowane | Dostosowane |
| Materiał produktu | HDPE |
|---|---|
| Aplikacja | Produkcja preizolowanej osłony rurowej |
| Producent | Qingdao Huashida Machinery Co., Ltd |
| Dostosowane | Dostosowane |
| Wydechowy | Wydechowy |
| Śruba nr | Pojedyncza śruba |
|---|---|
| surowiec | PE |
| Styl rury | Cienkościenna rura |
| Metoda kalibracji | Chłodzenie próżniowe i wodne |
| Szczegóły pakowania | PAKIET STANDARDOWY |
| Materiał produktu | HDPE |
|---|---|
| Aplikacja | Produkcja preizolowanej osłony rurowej |
| Producent | Qingdao Huashida Machinery Co., Ltd |
| Dostosowane | Dostosowane |
| Wydechowy | Wydechowy |
| Materiał produktu | HDPE |
|---|---|
| Aplikacja | Produkcja preizolowanej osłony rurowej |
| Producent | Qingdao Huashida Machinery Co., Ltd |
| Dostosowane | Dostosowane |
| Wydechowy | Wydechowy |
| Automatyzacja | Automatyczny |
|---|---|
| Producent | Qingdao Huashida Machinery Co., Ltd |
| Okres gwarancji | 12 miesięcy |
| Stan | Nowy |
| Szczegóły pakowania | Załadunek kontenerów, transport morski |