| Materiał | Stal węglowa |
|---|---|
| Materiały | Proszek epoksydowy |
| Model produktu | Linia do produkcji powłok 3LPE-PP |
| Zasilanie | 380 V/50 Hz |
| Zakres długości rur | 6-12 metrów |
| zainstalowana pojemność | Około 530kw |
|---|---|
| Zasilanie | 3 frazy, 380 V 50 Hz |
| Śruba nr | Pojedyncza śruba |
| Automatyzacja | Automatyczny |
| Szczegóły pakowania | OPAKOWANIA EKSPORTOWE |
| Śruba | Pojedyncza śruba |
|---|---|
| Średnica rury | 110-2200 mm lub dostosowane |
| surowiec | HDPE |
| Metoda kalibracji | Kalibracja próżniowa i chłodzenie rozpylania wody |
| Szczegóły pakowania | PAKIET STANDARDOWY |
| Prędkość robocza | 1-10 metrów na minutę |
|---|---|
| System sterowania | PLC |
| Model | PSFPSPMM |
| Waga całkowita | 10-15 ton |
| Cechy | Wysoka wydajność, oszczędność energii, łatwa obsługa i konserwacja |
| Powłoka | Powłoka proszkowa, powłoka wytłaczania |
|---|---|
| Typ powłoki | Wewnętrzny, zewnętrzny |
| Materiał powłokowy | Proszek epoksydowy, klej, polietylen |
| Podłoże | Stal |
| Struktura powłoki | FBE, 2LPE, 3LPE |
| Temperatura ogrzewania | 220-250 ℃ |
|---|---|
| Grubość warstwy PE | 2,5-3,7 mm |
| Typ metody | Automatyczne |
| System operacyjny | Ekran dotykowy |
| Warstwa powłoki | Wewnętrzna i zewnętrzna ściana rur |
| Powłoka | Malowanie proszkowe |
|---|---|
| Typ | Linia produkcyjna powlekania |
| Warstwa powłoki | Wewnętrzny Fbe i zewnętrzny 3lpe |
| Aplikacje | Rurociągi dostarczające ropę naftową, gaz ziemny i wodę |
| Szczegóły pakowania | Folia drewniana/plastikowa |
| Nr modelu | HSD 50-426 |
|---|---|
| Powłoka | malowanie proszkowe |
| Orzecznictwo | CE, ISO |
| Zastosowanie | 3PE 2PE FBE Coating antykorozja |
| Grubość PE | 2-3 mm |
| Przygotowanie powierzchni rur | Śrutowanie |
|---|---|
| Typ metody | automatyczny |
| Obróbka powierzchni | Śrutowanie |
| Grubość proszku epoksydowego | Ponad 170 Um |
| całkowita moc | 900 kW |
| Typ produktu | Maszyna do powlekania rur |
|---|---|
| Przygotowanie powierzchni rur | Śrutowanie |
| Źródło zasilania | Około 1650 kW |
| całkowita moc | 900 kW |
| Pojemność roślin | 159 mm |