| Materiał izolacyjny | pianka poliuretanowa |
|---|---|
| Materiał rury | HDPE |
| Zakres produkcji | linia produkcyjna |
| Średnica rury | Od 655 mm do 1380 mm |
| Szczegóły pakowania | Zgodnie z rzeczywistymi warunkami |
| Zakres produkcji | linia produkcyjna |
|---|---|
| Długość rury | 6-12 m |
| Całkowita moc | 180 kW |
| Proces wytłaczania | Wytłaczanie wielowarstwowe |
| Szczegóły pakowania | Zgodnie z rzeczywistymi warunkami |
| Powierzchnia | Powłoka powłoka |
|---|---|
| Orzecznictwo | CE, ISO, RoHS |
| prędkość wyjściowa | 1-6 m/min |
| temperatury | 0-30 |
| Zasilanie | Brak niebezpiecznego obszaru |
| Powierzchnia | Powłoka powłoka |
|---|---|
| Orzecznictwo | CE, ISO, RoHS |
| prędkość wyjściowa | 1-6 m/min |
| temperatury | 0-30 |
| Zasilanie | Brak niebezpiecznego obszaru |
| Typ | Linia produkcyjna powlekania |
|---|---|
| System sterowania | PLC |
| Metoda ogrzewania | Ogrzewanie indukcyjne |
| Stopień obróbki powierzchni | ≥SA2.5 |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet eksportu |
| Typ | Linia produkcyjna powlekania |
|---|---|
| Warstwa powłoki | Wewnętrzny Fbe i zewnętrzny 3lpe |
| Metoda sprayu | Pistolet natryskowy elektrostatyczny wysokiego napięcia |
| Aplikacje | Rurociągi dostarczające ropę naftową, gaz ziemny i wodę |
| Szczegóły pakowania | Folia drewniana/plastikowa |
| Powłoka | Malowanie proszkowe |
|---|---|
| Typ | Linia produkcyjna powlekania |
| Czysty poziom | > = SA2.5 |
| Metoda ogrzewania | System ogrzewania o średnich częstotliwości |
| Szczegóły pakowania | Folia drewniana/plastikowa |
| Powłoka | malowanie proszkowe |
|---|---|
| Struktura rur | Rura stalowa nośna-pianka poliuretanowa-obudowa HDPE |
| Zasada | Typ powietrza pod wysokim ciśnieniem |
| Aplikacja | Rurociąg z gorącym agregatem chłodniczym /olejem /materiałem chemicznym |
| Szczegóły pakowania | Drewniane Pudełko |
| Powłoka | malowanie proszkowe |
|---|---|
| Zasada | Typ powietrza pod wysokim ciśnieniem |
| Aplikacja | Rurociąg z gorącym agregatem chłodniczym /olejem /materiałem chemicznym |
| Struktura rur | Rura stalowa nośna-pianka poliuretanowa-obudowa HDPE |
| Szczegóły pakowania | Drewniane Pudełko |
| Nr modelu | FBE |
|---|---|
| Typ | Linia do produkcji powłok |
| Czysty poziom | >=SA2.5 |
| Materiał powłokowy | Proszek FBE |
| Specyfikacja | 300-4200 mm |