| Pojemność roślin | 159 mm |
|---|---|
| Tworzywo | stal węglowa |
| Poziom czyszczenia | SA2.5 |
| Grubość proszku epoksydowego | Ponad 170 Um |
| Przygotowanie powierzchni rur | Śrutowanie |
| Obróbka powierzchni | Śrutowanie |
|---|---|
| Zastosowanie | 3PE 2PE FBE Coating antykorozja |
| Typ produktu | Maszyna do powlekania rur |
| Przygotowanie powierzchni rur | Śrutowanie |
| Tryb nr | 200-1420 mm |
| Miejsce | Wnętrz |
|---|---|
| Poziom czyszczenia | SA2.5 |
| wytłaczarka | Wypłaczarka z pojedynczą śrubą |
| Typ metody | Automatyczny |
| Materiały powłoki | Polietylen, klej, epoksyd |
| Powłoka | Malowanie proszkowe |
|---|---|
| Materiał powłokowy | Proszek epoksydowy, klej, polietylen |
| Struktura powłoki | Fbe, 2lpe, 3lpe |
| Specyfikacja | 50-4200 mm |
| Podłoże | Stal |
| Metoda ogrzewania | Ogrzewanie elektryczne |
|---|---|
| Materiał izolacyjny | pianka poliuretanowa |
| Zakres średnic rur | 20-1600mm |
| Zasilanie | 380 V/50 Hz |
| Grubość izolacji | 20-200 mm |
| Application | Produce District Heat Distribution Pipe |
|---|---|
| Pipe Structure | Steel Working Pipe-Polyurethane Foam-HDPE Casing |
| Sposób ładowania | Automatyczne podawanie próżniowe |
| Pojemność karmienia | 1000kg/godz |
| Derusting load up pipe rack | 20# channel steel double row |
| Pipe Diameter Range | 20mm-1200mm |
|---|---|
| Place | Indoor |
| Overall Dimension | 25m*5m*3m |
| Work Pipe Material | Carbon Steel |
| Power Supply | 380V/50Hz |
| Wilgotność | 85% bez kondensacji |
|---|---|
| Kształt końca rury | Ścięty, kwadratowy, okrągły |
| Maszyna do karmienia próżniowego | Moc silnika 7,5 kW |
| Izba | Rury 14”-90” |
| Szczegóły pakowania | Pakowanie według maszyny |
| Materiał rury | stali |
|---|---|
| Kolor | czarny |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| suszarka | HSD-1200 |
| Szczegóły pakowania | Zgodnie z rzeczywistymi warunkami |
| Metoda chłodzenia | Chłodzenie wodne |
|---|---|
| Metoda podgrzewania | ogrzewanie indukcyjne |
| podłoże | stali |
| Kod Hs | 8477209000 |
| System sterowania elektrycznego | PLC |