| Aplikacja rur | Rury naftowe i gazowe, rury izolacyjne z pianki poliuretanowej |
|---|---|
| Średnica rury | 200-1420 mm |
| Model | 50-2400 mm |
| Model produktu | 3LPE-PP-3 |
| Źródło energii | Około 1650 kW |
| Powierzchnia | Powłoka powłoka |
|---|---|
| Orzecznictwo | CE, ISO, RoHS |
| prędkość wyjściowa | 1-6 m/min |
| temperatury | 0-30 |
| Zasilanie | Brak niebezpiecznego obszaru |
| Śruba | Jednopis |
|---|---|
| Skomputeryzowany | Skomputeryzowany |
| Dostosowane | Dostosowane |
| Specyfikacja | SJ120/33, SJ200/33 |
| Automatyzacja | Automatyczny |
| Tryb karmienia | Jeden kanał |
|---|---|
| Śruba | Jednopis |
| Automatyzacja | automatyczny |
| Grubość filmu | 0,1-30 mm |
| Typ produktu | Maszyna do formowania ekstruzyjnego |
| Zakres średnic rur | DN50-DN1600mm |
|---|---|
| Zakres grubości powłoki | 1,5 mm-4,5 mm |
| Całkowita długość | 80m |
| Zastosowanie | Rurociąg naftowy i gazowy |
| Szybkość produkcji | 2-12 m/min |
| Śruba | Jednopis |
|---|---|
| Skomputeryzowany | Skomputeryzowany |
| dostosowane | dostosowane |
| Specyfikacja | SJ120/33, SJ200/33 |
| Automatyzacja | Automatyczny |
| Śruba | Jednopis |
|---|---|
| Skomputeryzowany | Skomputeryzowany |
| dostosowane | dostosowane |
| Specyfikacja | SJ120/33, SJ200/33 |
| Automatyzacja | Automatyczny |
| Typ | Wytłaczarka arkuszowa |
|---|---|
| Przetworzone tworzywo sztuczne | PE |
| Typ produktu | Maszyna do formowania ekstruzyjnego |
| Tryb karmienia | Jeden kanał |
| Struktura montażu | Oddzielna wytłaczarka typu |
| Tryb karmienia | Jeden kanał |
|---|---|
| Śruba | Jednopis |
| Automatyzacja | automatyczny |
| Grubość filmu | 0,1-30 mm |
| Typ produktu | Maszyna do formowania ekstruzyjnego |
| Tryb karmienia | Jeden kanał |
|---|---|
| Śruba | Jednopis |
| Automatyzacja | automatyczny |
| Grubość filmu | 0,1-30 mm |
| Typ produktu | Maszyna do formowania ekstruzyjnego |