| Typ powłoki elektrody | PE/PP/PS/HIPS/ABS/PVC |
|---|---|
| Zastosowanie | Ręczny spawacz |
| Kolor | Na zamówienie |
| Szczegóły pakowania | Mszył i karton |
| Czas dostawy | 60 DNI |
| Średnica | 4,0 mm |
|---|---|
| Długość | 400-500 mm |
| Przedłużona długość | 10-20mm |
| Szczegóły pakowania | Mszył i karton |
| Czas dostawy | 60 DNI |
| Kolor | Na zamówienie |
|---|---|
| Specyfikacja | 10-20 kilogramów /rolka |
| Typ rdzenia spawania | Plastikowe |
| Szczegóły pakowania | Mszył i karton |
| Czas dostawy | 60 DNI |
| Struktura | Podkład PE + klej |
|---|---|
| Aplikacja | Rurociąg ochronny, antykorozyjny, naprawczy |
| Specyfikacja | 450, 500, 600, 650 mm |
| Szczegóły pakowania | Pakiet Standardowy |
| Czas dostawy | 60 dni |
| Powłoka | Proszek FBE |
|---|---|
| Strzałowy | >2,5A |
| Grubość PE | 2-3 mm |
| Przygotowanie powierzchni rur | Śrutowanie |
| Standard | ASTM, GB, DIN |
| Model | SBJZ-800 |
|---|---|
| Plastic Processed | PE/PP/PS/HIPS/ABS/PVC |
| Kod Hs | 8477209000 |
| Width | 3000mm |
| Computerization | Computerized |
| Warstwy deski | Pojedynczy talerz |
|---|---|
| Personalizacja | Możliwość dostosowania |
| Taśma oparta max. Szerokość | 1000 mm |
| Grubość powłoki klejowej | 0,1-0,5 mm |
| Tworzywo | PE |
| Pakiet Transportowy | Pakiet Standardowy |
|---|---|
| Znak firmowy | HSD |
| Kod HS | 8477109000 |
| Automatyzacja | Automatyczny |
| Szerokość produktu | 50-300mm |
| Styl | Podręczny |
|---|---|
| Postać | Kompaktowa konstrukcja, lekka w wadze |
| Pakiet transportowy | Standardowy pakiet |
| Kod Hs | 846880000 |
| napięcie | 220V 50Hz |
| Grubość filmu | 0,1-3,0 mm |
|---|---|
| Szerokość | do 8000 mm |
| Funkcja | Wysoka wytrzymałość i wytrzymałość |
| Struktura montażu | Wytłaczarka typu integralnego |
| Szczegóły pakowania | Standardowe pakowanie eksportu |