| napięcie | 220V/380V |
|---|---|
| Metoda chłodzenia | Chłodzenie wodne |
| Surowce | Stalowa rura |
| Gwarancja | 1 rok |
| Całkowita moc | 120-300kW |
| napięcie | 220V/380V |
|---|---|
| Metoda chłodzenia | Chłodzenie wodne |
| Surowce | Stalowa rura |
| Gwarancja | 1 rok |
| Całkowita moc | 120-300kW |
| Coating Material | Polyethylene Powder |
|---|---|
| Pipe Material | Carbon steel, Stainless steel |
| Draft Fan | Air rate 12K m³, power 11Kw |
| Color | Blue |
| Operation Mode | Automatic |
| Usage | Making 3lpe Coating Pipe |
|---|---|
| Pipe End Shape | Bevel, Square, Round |
| wytłaczarka | Wytłaczarka jednoślimakowa |
| Przeciw powstawaniu rdzy | Wewnętrzne i zewnętrzne |
| Stan okolicznościowy | W pomieszczeniach |
| Typ | Wytłaczarka arkuszowa |
|---|---|
| Typ produktu | Maszyna do formowania ekstruzyjnego |
| Tryb karmienia | Jeden kanał |
| Struktura montażu | Oddzielna wytłaczarka typu |
| System zaangażowania | Pełny intermeshing |
| Typ | Wytłaczarka arkuszowa |
|---|---|
| Typ produktu | Maszyna do formowania ekstruzyjnego |
| Tryb karmienia | Jeden kanał |
| Struktura montażu | Oddzielna wytłaczarka typu |
| System zaangażowania | Pełny intermeshing |
| Typ | Wytłaczarka arkuszowa |
|---|---|
| Typ produktu | Maszyna do formowania ekstruzyjnego |
| Tryb karmienia | Jeden kanał |
| Struktura montażu | Oddzielna wytłaczarka typu |
| System zaangażowania | Pełny intermeshing |
| Zastosowanie | Sprzęt do natryskiwania sprzętu |
|---|---|
| Średnica rury | 200-1420 mm |
| Możliwość wytłaczania | 350 kg/godz |
| Typ metody | Automatyczne |
| Źródło energii | Około 1650 kW |
| Śruba nr | Jednopis |
|---|---|
| Skomputeryzowany | Skomputeryzowany |
| Grubość rękawa | 0,5-3 mm |
| Część 1 | Podstawowa linia wytłaczania filmu |
| Część 2 | Linia powlekania kleju (EVA) |
| Śruba nr | Jednopis |
|---|---|
| Skomputeryzowany | Skomputeryzowany |
| Grubość rękawa | 0,5-3 mm |
| Część 1 | Podstawowa linia wytłaczania filmu |
| Część 2 | Linia powlekania kleju (EVA) |