| Przygotowanie powierzchni rur | Śrutowanie |
|---|---|
| Typ metody | automatyczny |
| Obróbka powierzchni | Śrutowanie |
| Grubość proszku epoksydowego | Ponad 170 Um |
| całkowita moc | 900 kW |
| Gwarancja | 10 lat |
|---|---|
| Kolor | Niebieski |
| Warstwy powłoki | 3 warstwy (FBE, klej, PE) |
| Waga całkowita | ≤2T |
| Model produktu | 3LPE-PP-3 |
| Klasyfikacja MPa | Rurociągi średniego ciśnienia |
|---|---|
| Klasyfikacja temperatur | Rurociągi wysokotemperaturowe |
| Standardowy | ASTM, GB, DIN |
| Typ metody | Automatyczne |
| Średnica | 57-325MM |
| Użycie | Wykonywanie rur z powłoką 3lpe |
|---|---|
| Klasyfikacja temperatur | Rurociągi wysokotemperaturowe |
| Standardowy | ASTM, GB, DIN |
| Grubość powłoki | 3,5 mm |
| Średnica | 57-325MM |
| Rocessing Capacity | 159mm |
|---|---|
| Production Line Speed | 5 - 15 meters per minute |
| Transmission System Power | 4KW |
| Coating Type | 3-Layer Polyethylene Coating |
| Elbow Angle | 15-90 Degrees |
| Transmission System Power | 4KW |
|---|---|
| Application | Oil and gas transportation |
| Processing Capacity | 170mm |
| Temperature | 0-30℃ |
| Color | Black |
| Metoda kalibracji | Kalibracja próżni |
|---|---|
| Materiał beczki | 38CrMoAlA |
| Zakres rur | 110-2000mm |
| Metoda chłodzenia | Chłodzenie wodne |
| Zakres produkcji | linia produkcyjna |
| Typ ekstrudera | Pojedyncza śruba |
|---|---|
| Rurociąg | Wstępne |
| Materiał wału | 40Cr |
| Szczegóły pakowania | Zgodnie z rzeczywistymi warunkami |
| Czas dostawy | 2 miesiące |
| Automatyzacja | Automatyczne |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Prędkość | 6m-10m/min |
| Specyfikacja | 1200.00 cm * 1000.00 cm * 1000.00 cm |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet |
| Product Type | Plastic Pipe |
|---|---|
| Pipe colour | Black ,Yellow (The color can be customized) |
| Mian Extruder | SJ-75/33,SJ-90/33,SJ-120/33,SJ-150/33 |
| Materials for production | polyethylene,ie HDPE pellets |
| Control System | Siemens |