| Typ | Linia produkcyjna powlekania |
|---|---|
| Powłoka | Malowanie proszkowe |
| Podłoże | Stal |
| Funkcjonować | Stalowy piasek rurowy |
| Szczegóły pakowania | Standardowe opakowanie |
| Czystość | Wysoka czystość |
|---|---|
| Funkcja | Odporność na rdzę / korozję |
| Śrutowanie | Zewnętrzna, wewnętrzna ściana rury |
| Poziom czyszczenia | SA2.5 |
| Funkcjonować | Stalowy piasek rurowy |
| Stopień obróbki powierzchni | ≥SA2,5 |
|---|---|
| Średnica rury | 110-2200 mm |
| Pojemność | 160-200kg/godz |
| Materiał rurociągu | HDPE |
| Całkowita moc | 200KW |
| Rodzaj powłoki | 3-warstwowy polietylen (3LPE) |
|---|---|
| Kompatybilność materiałowa | Stalowe rury |
| Strzałowy | >2,5A |
| Typ połączenia | Spawalniczy |
| Pochodzenie | Chiny |
| Zasada | Typ powietrza pod wysokim ciśnieniem |
|---|---|
| Aplikacja | Rurociąg z gorącym agregatem chłodniczym /olejem /materiałem chemicznym |
| Struktura rur | Rura stalowa-pianka poliuretanowa-obudowa HDPE |
| Rura stalowa nośna-pianka poliuretanowa-obudowa HDPE | 30-100mm |
| Szczegóły pakowania | PAKIET STANDARDOWY |
| Śruba nr | Pojedyncza śruba |
|---|---|
| Stosowanie | Rura zaopatrzenia w gaz / wodę |
| Zdolność wytłaczania | 1000 (kg/h) |
| Całkowita moc instalacji | 500 kW |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet na eksport |
| Typ produktu | Maszyna do powlekania rur |
|---|---|
| Czysty poziom | >=SA2.5 |
| Powłoka | Malowanie proszkowe |
| Warstwa powłoki | Wewnętrzna i zewnętrzna ściana rur |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet na eksport |
| Rodzaj produktu | Maszyna do powlekania rur |
|---|---|
| Czysty poziom | > = SA2.5 |
| Warstwa powłoki | Wewnętrzna i zewnętrzna ściana rur |
| Powierzchnia | powłoka proszkowa |
| Packaging Details | Standard Package For Export |
| Aplikacja | Używane do kanalizacji i drenażu w mieście |
|---|---|
| Zastosuj do | Postrzegaj elastyczne rurki izolacyjne i wywierają sztywną izolację |
| Władza | 260 kg |
| Nr śruby | Pojedyncza śruba |
| Szczegóły pakowania | Standardowe pakowanie |
| Pipe Diameter Range | 20mm-1200mm |
|---|---|
| Place | Indoor |
| Overall Dimension | 25m*5m*3m |
| Work Pipe Material | Carbon Steel |
| Power Supply | 380V/50Hz |