| Śruba nr | Jednopis |
|---|---|
| Skomputeryzowany | Skomputeryzowany |
| Grubość rękawa | 0,5-3 mm |
| Część 1 | Podstawowa linia wytłaczania filmu |
| Część 2 | Linia powlekania kleju (EVA) |
| Miejsce | Wnętrz |
|---|---|
| Poziom czyszczenia | SA2.5 |
| wytłaczarka | Wypłaczarka z pojedynczą śrubą |
| Typ metody | Automatyczny |
| Materiały powłoki | Polietylen, klej, epoksyd |
| Materiały powłokowe | Polietylen, klej, żywica epoksydowa |
|---|---|
| Zakres długości rur | 6-12 metrów |
| Materiał | Stal węglowa |
| Pojemność | 1000-2000 metrów dziennie |
| Metoda ogrzewania | ogrzewanie indukcyjne |
| Lokalizacja | W pomieszczeniach |
|---|---|
| Kolor | czarny |
| Zasilanie | Brak niebezpiecznego obszaru |
| Wilgotność | 85% bez kondensacji |
| temperatury | 0-30 ℃ |
| Lokalizacja | W pomieszczeniach |
|---|---|
| temperatury | 0-30 ℃ |
| Izba | Rury 14”-90” |
| Cyklon | Ø1000 |
| Specyfikacja systemu transmisji | Długość 3 m szerokość 0,85 m |
| Lokalizacja | W pomieszczeniach |
|---|---|
| temperatury | 0-30 ℃ |
| Izba | Rury 14”-90” |
| Wiatrak | Prędkość powietrza 12K m3, moc 11Kw |
| Wewnętrzna komora natryskowa | Dł.*szer.*wys.:15*4,5*3,5 m |
| Aplikacja rur | Rury naftowe i gazowe, rury izolacyjne z pianki poliuretanowej |
|---|---|
| Średnica rury | 200-1420 mm |
| Warstwy powłoki | 3 warstwy (FBE, klej, PE) |
| Waga całkowita | ≤2T |
| Model produktu | 3LPE-PP-3 |
| Warunki | Nowy |
|---|---|
| Materiał | PE/PUR |
| System sterowania | PLC |
| Metoda podgrzewania | Ogrzewanie elektryczne |
| Wilgotność | 85% bez kondensacji |
| Powierzchnia | Wytłaczanie PE |
|---|---|
| Orzecznictwo | ISO |
| Pakiet transportowy | Folia z tworzywa sztucznego i drewniana paleta |
| Rodzaj | Linia do produkcji powłok |
| podłoże | stali |
| Odporność na korozję | Wysoki |
|---|---|
| System sterowania | PLC |
| Specyfikacja | Dia. 300-4200 mm |
| Materiał pokrywający | Proszek FBE |
| Packaging Details | Standard Package For Export |