| Tworzywo | HDPE i PE |
|---|---|
| Typ wytłaczarki | T-Die (płaska matryca) |
| Pojemność | 150 - 500 kg/h |
| Moc | 380 V / 3 fazy / 50 Hz |
| Szczegóły pakowania | PAKIET STANDARDOWY |
| Średnica | 4,0 mm |
|---|---|
| Długość | 400-500 mm |
| Moc spawania AC | AC |
| Szczegóły pakowania | Mszył i karton |
| Czas dostawy | 60 DNI |
| Typ powłoki elektrody | PE/PP/PS/HIPS/ABS/PVC |
|---|---|
| Zastosowanie | Ręczny spawacz |
| Kolor | Na zamówienie |
| Szczegóły pakowania | Mszył i karton |
| Czas dostawy | 60 DNI |
| Średnica | 4,0 mm |
|---|---|
| Długość | 400-500 mm |
| Przedłużona długość | 10-20mm |
| Szczegóły pakowania | Mszył i karton |
| Czas dostawy | 60 DNI |
| Kolor | Na zamówienie |
|---|---|
| Specyfikacja | 10-20 kilogramów /rolka |
| Typ rdzenia spawania | Plastikowe |
| Szczegóły pakowania | Mszył i karton |
| Czas dostawy | 60 DNI |
| Gwarancja | jeden rok |
|---|---|
| Obsługa posprzedażna | Życie |
| Śruba | Pojedyncza śruba |
| surowiec | HDPE, PE, PP, PET, PCV, EVA |
| Specyfikacja | SJ120/33, SJ200/33 |
| Tworzywo | PE, PP, PCV i inne |
|---|---|
| Specyfikacja | 2mm do 5mm |
| Kolor | Czarny, biały, niebieski, żółty i więcej |
| Funkcja produktów | Kwasoodporny |
| Personalizacja | Dostępny |
| Model | SBJZ-800 |
|---|---|
| Plastic Processed | PE/PP/PS/HIPS/ABS/PVC |
| Szerokość | 3000 mm |
| Computerization | Computerized |
| Condition | New |
| Styl | Podręczny |
|---|---|
| Postać | Kompaktowa konstrukcja, lekka w wadze |
| Pakiet transportowy | Standardowy pakiet |
| Kod Hs | 846880000 |
| napięcie | 220V 50Hz |
| Model | SBJZ-800 |
|---|---|
| Plastic Processed | PE/PP/PS/HIPS/ABS/PVC |
| Kod Hs | 8477209000 |
| Width | 3000mm |
| Computerization | Computerized |