| Warstwy deski | Wielowarstwowy |
|---|---|
| Automatyzacja | Automatyczny |
| Orzecznictwo | ISO9001:2008 |
| Grubość taśmy oparta | 0,2-1 mm |
| Grubość powłoki klejowej | 0,1-0,5 mm |
| Warstwy deski | Wielowarstwowy |
|---|---|
| Automatyzacja | Automatyczny |
| Orzecznictwo | ISO9001:2008 |
| Grubość taśmy oparta | 0,2-1 mm |
| Grubość powłoki klejowej | 0,1-0,5 mm |
| Warstwy deski | Wielowarstwowy |
|---|---|
| Automatyzacja | Automatyczny |
| Orzecznictwo | ISO9001:2008 |
| Grubość taśmy oparta | 0,2-1 mm |
| Grubość powłoki klejowej | 0,1-0,5 mm |
| Warstwy deski | Pojedyncza warstwa |
|---|---|
| Stan | Nowy |
| Pojemność | 160-200 kg/godz |
| Typ | HDPE i PE |
| Śruba nr | Pojedyncza śruba |
| Struktura | Poziomy |
|---|---|
| Rytm | Przepływowa linia produkcyjna |
| Typ transmisji | Elastyczny |
| Specyfikacja | 65*4*3,5 m, 80*4*3,5 m |
| Pojemność | 250 M3/dzień |
| Średnica | 4,0 mm |
|---|---|
| Długość | 400-500 mm |
| Moc spawania AC | AC |
| Szczegóły pakowania | Mszył i karton |
| Czas dostawy | 60 DNI |
| Typ powłoki elektrody | PE/PP/PS/HIPS/ABS/PVC |
|---|---|
| Zastosowanie | Ręczny spawacz |
| Kolor | Na zamówienie |
| Szczegóły pakowania | Mszył i karton |
| Czas dostawy | 60 DNI |
| Kolor | Na zamówienie |
|---|---|
| Specyfikacja | 10-20 kilogramów /rolka |
| Typ rdzenia spawania | Plastikowe |
| Szczegóły pakowania | Mszył i karton |
| Czas dostawy | 60 DNI |
| Gwarancja | jeden rok |
|---|---|
| Obsługa posprzedażna | Życie |
| Śruba | Pojedyncza śruba |
| surowiec | HDPE, PE, PP, PET, PCV, EVA |
| Specyfikacja | SJ120/33, SJ200/33 |
| Tworzywo | PE, PP, PCV i inne |
|---|---|
| Specyfikacja | 2mm do 5mm |
| Kolor | Czarny, biały, niebieski, żółty i więcej |
| Funkcja produktów | Kwasoodporny |
| Personalizacja | Dostępny |