| Średnica pręta | 1,75 mm-4,0 mm |
|---|---|
| MODEL EKSTRUDERA | Wytłaczarka jednoślimakowa |
| przetwornica częstotliwości | WĄTEK |
| Pojemność produkcyjna | 30kg/godz |
| Packaging Details | Standard Package |
| Styl | Przenośny |
|---|---|
| Przetwarzane z tworzywa sztucznego | PP/PE/PVC |
| Pakiet transportowy | Pudełko ze stopu |
| Władza | Elektryczne |
| Szczegóły pakowania | Pudełko ze stopu |
| Kod Hs | 3920999090 |
|---|---|
| Zastosowanie | Łączenie i spawanie plastikowe rurociąg |
| Materiał | Plastikowe |
| Wielkość | Według wymagań klienta |
| Packaging Details | Standard Package |
| Warstwy deski | Wielowarstwowy |
|---|---|
| Automatyzacja | Automatyczny |
| Orzecznictwo | ISO9001:2008 |
| Grubość taśmy oparta | 0,2-1 mm |
| Grubość powłoki klejowej | 0,1-0,5 mm |
| Warstwy deski | Wielowarstwowy |
|---|---|
| Automatyzacja | Automatyczny |
| Orzecznictwo | ISO9001:2008 |
| Grubość taśmy oparta | 0,2-1 mm |
| Grubość powłoki klejowej | 0,1-0,5 mm |
| Warstwy deski | Wielowarstwowy |
|---|---|
| Automatyzacja | Automatyczny |
| Orzecznictwo | ISO9001:2008 |
| Grubość taśmy oparta | 0,2-1 mm |
| Grubość powłoki klejowej | 0,1-0,5 mm |
| Warstwy deski | Pojedyncza warstwa |
|---|---|
| Stan | Nowy |
| Pojemność | 160-200 kg/godz |
| Typ | HDPE i PE |
| Śruba nr | Pojedyncza śruba |
| Struktura | Poziomy |
|---|---|
| Rytm | Przepływowa linia produkcyjna |
| Typ transmisji | Elastyczny |
| Specyfikacja | 65*4*3,5 m, 80*4*3,5 m |
| Pojemność | 250 M3/dzień |
| Tworzywo | HDPE i PE |
|---|---|
| Typ wytłaczarki | T-Die (płaska matryca) |
| Pojemność | 150 - 500 kg/h |
| Moc | 380 V / 3 fazy / 50 Hz |
| Szczegóły pakowania | PAKIET STANDARDOWY |
| Średnica | 4,0 mm |
|---|---|
| Długość | 400-500 mm |
| Moc spawania AC | AC |
| Szczegóły pakowania | Mszył i karton |
| Czas dostawy | 60 DNI |