| Grubość powłoki | 1,8-2,7 mm |
|---|---|
| System sterowania | Sterowanie PLC |
| Typ powłoki | 3LPE (trójwarstwowy polietylen) |
| Zakres średnicy rury | Φ219-Φ1420 mm |
| Całkowita moc | 900 kW |
| Miejsce | Wnętrz |
|---|---|
| Poziom czyszczenia | SA2.5 |
| wytłaczarka | Wypłaczarka z pojedynczą śrubą |
| Typ metody | Automatyczny |
| Materiały powłoki | Polietylen, klej, epoksyd |
| Tworzywo | PP/HDPE |
|---|---|
| Maksymalne wyjście | 1000 kg/godz |
| Maksymalna prędkość | 6 m/min, 1,2 m/min |
| Pole | Drenaż/zaopatrzenie w wodę/wyładowanie ścieków/rolnictwo |
| Szczegóły pakowania | Standardowe pakowanie |
| Tworzywo | PP/HDPE |
|---|---|
| Stan | Nowy |
| Gwarancja | 1 rok, |
| Aplikacja | Rura, rura doprowadzająca energię, meble, dekoracje, używane głównie w dekoracji |
| Ocena automatyczna | Automatyczny |
| Pipe Diameter Range | Φ219-Φ1420mm |
|---|---|
| Długość rury | 1-3m |
| Tryb pracy | automatyczny/ręczny |
| Coating Type | 3LPE (Three Layer Polyethylene) |
| Packaging Details | According To Customer's Requirement |
| Model NO. | HSD -2000 |
|---|---|
| Screw No. | Single-screw |
| Automatyzacja | Automatyczne |
| Komputeryzowane | Komputeryzowane |
| Orzecznictwo | ISO9001:2008, CE,SGS,ETC. |
| Model NO. | HSD -2000 |
|---|---|
| Screw No. | Single-screw |
| Automation | Automatic |
| Computerized | Computerized |
| Orzecznictwo | ISO9001:2008, QS |
| Specyfikacja | 300-4200 mm |
|---|---|
| Grubość powłoki | 150-800um |
| Orzecznictwo | CE, ISO |
| Powierzchnia | Powłoka powłoka |
| Czysty poziom | > = SA2.5 |
| Specification | pipe dia. 300-4200mm |
|---|---|
| Workshop Space | 100m X 24m |
| Coating Thickness | 150-800um |
| Output Speed | 0-6m/Min |
| Coating | Powder Coating |
| Szczegóły pakowania | Pakiet Standerard |
|---|---|
| Czas dostawy | 60 DNI |
| Zasady płatności | T/T |
| Możliwość Supply | 30 set/lata |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |