| Długość rury | 6-12 metrów |
|---|---|
| Zakres produkcji | 426 mm |
| Tryb pracy | automatyczny/ręczny |
| Odporność na korozję | wysoki |
| Materiały powłokowe | Polietylen, klej, żywica epoksydowa |
| Model NO. | FBE |
|---|---|
| Type | Coating Production Line |
| Coating | Powder Coating |
| Substrate | Steel |
| Orzecznictwo | CE, ISO, RoHS |
| Powłoka | Proszek FBE |
|---|---|
| Strzałowy | >2,5A |
| Grubość PE | 2-3 mm |
| Przygotowanie powierzchni rur | Śrutowanie |
| Standard | ASTM, GB, DIN |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
|---|---|
| Typ produktu | Rura PE |
| Śruba nr | Pojedyncza śruba |
| Automatyzacja | Automatyczny |
| Skomputeryzowany | Skomputeryzowany |