| HDPE | 600kg/H |
|---|---|
| Max Speed | 6m/Min,1.2m/Min |
| Material | PP/PE |
| Number of Layers | Double Layer |
| Transport Package | Standard Packing |
| Model nr. | 200-600mm |
|---|---|
| Materiał | PP/PE |
| Nr śruby | Pojedyncza śruba |
| HDPE | 600 kg/godz |
| Maksymalna prędkość | 6 m/min, 1,2 m/min |
| Średnica rury | 20-2200 mm |
|---|---|
| Orzecznictwo | CE, ISO9001:2008, QS |
| Stosowanie | Rura zaopatrzenia w gaz / wodę |
| Zdolność wytłaczania | 1000 (kg/h) |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet eksportu |
| Śruba nr | Jednopis |
|---|---|
| Średnica rury | 20-2200 mm |
| Obsługa posprzedażna | Całe życie |
| Stosowanie | Rura zaopatrzenia w gaz / wodę |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet eksportu |
| Warstwy deski | Pojedynczy talerz |
|---|---|
| Personalizacja | Możliwość dostosowania |
| Taśma oparta max. Szerokość | 1000 mm |
| Grubość powłoki klejowej | 0,1-0,5 mm |
| Tworzywo | PE |
| Stosowanie | Powłoka złącza polowego |
|---|---|
| Wodoodporny | Wodoodporny |
| Materiał bazowy | PE |
| Spoiwo | EWA |
| Struktura | Podkład PE + klej |
| Struktura | Podkład PE + klej |
|---|---|
| Aplikacja | Rurociąg ochronny, antykorozyjny, naprawczy |
| Specyfikacja | 450, 500, 600, 650 mm |
| Szczegóły pakowania | Pakiet Standardowy |
| Czas dostawy | 60 dni |
| Surowiec | PE |
|---|---|
| Aplikacja | Produkcja wstępnie izolowana kurtka rurowa |
| Metoda kalibracji | Chłodzenie próżniowe i wodne |
| Metoda cięcia | Bez pyłu cuting-planetarne |
| Szczegóły pakowania | Pakiet Standardowy |
| system sterowania | PLC |
|---|---|
| Przygotowanie powierzchni rur | Śrutowanie |
| Stan | Nowy |
| Gwarancja | 1 rok |
| Metoda ogrzewania | Ogrzewanie indukcyjne |
| zainstalowana pojemność | Około 530kw |
|---|---|
| Zasilanie | 3 frazy, 380 V 50 Hz |
| Śruba nr | Pojedyncza śruba |
| Automatyzacja | Automatyczny |
| Szczegóły pakowania | OPAKOWANIA EKSPORTOWE |